fb pixel Odvoleno má i Donald Trump. Hodil to Zemanovi – G.cz
Vyhledávání

Odvoleno má i Donald Trump. Hodil to Zemanovi

Politici se mohou přetrhnout, aby se nechali vyfotit ve volebních místnostech, jak házejí volební lístek do urny. To prezident USA odvolil v tichosti a bez přítomnosti médií.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.1.2018, 09:37

Moc se neví, že Donald Trump díky tomu, že byl ženatý s Ivanou Trumpovou, získal české občanství, o které nepřišel ani po rozvodu. Tím pádem je oprávněn zúčastnit se voleb v České republice.

„Letos jsem v Čechách volil poprvé. Přiznám se, že politiku v České republice zase tak moc nesleduju, ale tentokrát jsem musel. Miloš Zeman je kamarád. Dvakrát denně mi volá, jestli může přijet do Bílého domu. Posílá mi růže a drobné dárky. Ani soudní zákaz ho nezastavil. Ten kluk má fakt výdrž. To musím ocenit,“ uznale pokyvoval Donald Trump.

Podle všeho je Donald Trump prvním americkým prezidentem, který kdy volil Miloše Zemana. Ostatně je rovněž prvním americkým prezidentem, který se kdy zúčastnil voleb v České republice. Ano, čtete správně. Donald Trump nevolil na české ambasádě v USA, ale přiletěl rovnou do Čech. A to konkrétně do Zlína, kde má stále přechodné bydliště.

„Já si toho nesmírně vážím, že Donald přijel volit. Je vidět, že mu záleží na budoucnosti České republiky. A že volil mě? To už je jen třešinka na dortu.

Víte, nás s Donaldem pojí zvláštní pouto. Věděli jste, že mu v Americe říkají druhý Miloš Zeman? Já jsem jeho mentorem. Samozřejmě, že máme občas rozepře, jako když mi onehdy hrozil jaderným útokem, pokud mu nepřestanu pořád volat, jestli můžu přijet do Bílého domu, ale to je jenom takové škádlení mezi přáteli,“ pousmál se Miloš Zeman, až se mu zachvělo hudradlo.

Sympatické na tom rovněž je, že Donald Trump odvolil v naprosté tichosti. Neměl zapotřebí honit politické bodíky tím, že by zval novináře, aby ho fotili. Prostě odvolil jako jakýkoliv jiný volič, načež nastoupil do airforce one a vrátil se zpět do USA.

A tady se dozvíte, že Donald Trump byl jebnutý ještě před tím, než se stal prezidentem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články