fb pixel "Nikdy do karantény nepůjdu, nikdy! Nech si to všichni zapamatují!" vzkazuje Andrej Babiš – G.cz
Vyhledávání

"Nikdy do karantény nepůjdu, nikdy! Nech si to všichni zapamatují!" vzkazuje Andrej Babiš

Zdroj: Facebook.com - Andrej Babiš

Andrej Babiš se přes riziko nákazy koronavirem do karantény nechystá. Premiérův osobní lékař Marek Prchal potvrdil, že Babiš má zvláštní zdravotní vadu, kvůli které musí předseda vlády pracovat minimálně osmnáct hodin denně, jinak mu stoupne tlak a klesnou preference.

Jan Studnička
Jan Studnička 3.9.2020, 14:52

Bude líp

Již během týdne jsme informovali o tom, že hlavní hygienička Jarmila Rážová je pozitivní na covid-19, takže pociťuje silné bolesti hlavy a ještě silnější pocity ironie. Každý, s kým se doktorka Rážová v posledních dnech setkala se teď musí mít na pozoru. Do karantény poslala například Václava Moravce, jehož otázky teď budou spíš ve stylu: "Můžu na tu pizzu dostat dvojitou porci salámu, děkuju?" a "Proč mi nikdo neřekl, že je to doma tak super? Můžu si vybrat na ČT dovolenou za posledních šestnáct let?"

Co je horší, během inkubační doby se hlavní hygienička setkávala s důležitými veřejnými činiteli a představila tak republice úplně novou škálu problémů. Třeba co se bude dít, když zavře do karantény celou vládu? Podle analytiků z TOP09 by v takovém případě ANO konečně splnilo svůj slib a "bylo by líp".

Ministr Adam Vojtěch do karantény jde a podle svých slov pevně doufá, že mu koronavirus nepoškodí hlasivky. "Premiér si se mnou taky nemůže vytírat zadek nafurt, žejo, jednou si najde někoho jiného. A já se budu chtít vrátit ke své původní profesi, tedy zpěvu."

Dobrou zprávou je, že ministr Karel Havlíček už prošel testem a vyšel mu negativní. Lékaři si to vysvětlují hlavně tím, že i koronavirus má nějaké svědomí. "Kdyby covid-19 vyřadil z provozu ministra Havlíčka jenom na hodinu," říká doktor Prchal. A pokračuje: "Měli bychom na železnicích tisíce mrtvých."

Do karantény nejde ani premiér Andrej Babiš, u něj se ale o žádném testu ani nepíše. Možná si říkáte, že je to zvláštní, ale to je tím, že je to Andrej Babiš.

Nikdy!

Andrej Babiš totiž pochopitelně do práce chodit musí. Vzhledem k tomu, že si celou image postavil na tom, že je workoholik a pracuje 24/7 a přesto jde tahle země do hajzlu... kdyby pracovat přestal, nejspíš se začnou pole řepky měnit v aktivní vulkány, zemětřesení smete všechny školky a urve se balkón u Třeštíků.

Doktor Prchal k tomu doplňuje: "Takový je předpoklad. Protože by se taky mohlo stát, že půjde pan premiér do karantény, nic se nestane a všichni pochopí, že celou dobu dělal úplné nic. A to by mohlo mít negativní vliv na Agrofert. A to přece nikdo nechceme. Navíc, premiér sám přece tvrdí, že seděl od doktorky Rážové daleko a že se větralo."

Hlavním důvodem nicméně je, že se premiérovi do karantény nechce, takže prostě nepůjde. A třetina elektorátu ho pochválí za to, jaký je to odvážný mladý muž, než začnou všichni mlátit hlavou do stěny a slintat. Což podle posledního průzkumu agentury Median voliči ANO po večerech dělají, co jste jako mysleli, že dělají?

Jako u všeho, co pan premiér dělá, dříve když chtěli politici porušovat pravidla, aspoň to dělali tajně.

Podobné články

Doporučujeme

Další články