fb pixel Návrat nenáviděného muže: Občan Kalousek veřejně „setřel“ protestující burany – G.cz
Vyhledávání

Návrat nenáviděného muže: Občan Kalousek veřejně „setřel“ protestující burany

Zdroj: Profimedia

Bývalý poslanec a předseda TOP 09 Miroslav Kalousek českému národu chyběl jako sůl. Od té doby, co na naší scéně není, tu chybí osoba, která vždy dokázala vtipně a trefně uzemnit dnes již opozičního politika Andreje Babiše. Kalousek v roli občana však „koule“ neztratil ani po více než roce a půl mimo politickou scénu, jak vám prozradí geniální video.

Martin Miko
Martin Miko 4.5.2022, 16:19

Kalousek zůstal králem

Prošel kolem, uslyšel své jméno minimálně šestkrát a veřejně zareagoval. Tak bychom ve třech bodech mohli shrnout nejčerstvější veřejné vystoupení bývalého politika Miroslava Kalouska, který to hrstce „debilních“ protestantů natřel během dvou minut. Když Miroslav Kalousek v úterý procházel přes pražské Malostranské náměstí, tak se omylem stal účastníkem demonstrace proti vládě Petra Fialy (ODS) a proti zdražování energií. Tohoto protestního setkání vedle komplexu budov Poslanecké sněmovny se zúčastnilo podle Kalouskových slov zhruba 15 lidí, kteří kolem sebe mávali vlajkami a dávali najevo svou nespokojenost. Když bývalý politik zaslechl z úst řečníků své jméno, rozhodl se ihned zakročit a říct si o slovo.

„Jako kdokoliv z vás jsem šel přes Malostranské náměstí a slyšel jsem svého předřečníka. Než jsem přešel parkoviště, tak moje jméno řekl asi šestkrát, nevím proč. Dovolte mi, abych vám řekl, aniž bych to dlouze rozebíral, že můj předřečník je absolutní debil,“ řekl demonstrantům s lehkostí do mikrofonu. Následně dodal, že politikem už není skoro rok a půl a naznačil, že taková shromáždění jsou absolutně nesmyslná, když na ně v milionové Praze dorazí asi tak 15 lidí. Svůj proslov završil slovy: „To, co tady pořádáte, je zcela marné, a jestli nevěříte tomu, že je to marné, tak se rozhlédněte kolem sebe, kolik vás tady je. Jste k smíchu, mějte se moc hezky.“

Kalouskův výstup zaznamenala proruská internetová TV Raptor, tudíž máme možnost šířit tento skvost po internetu. Jedná se tak o další majstrštyk tohoto politika. Namátkou vzpomeňme na to, jak si před necelými dvěma lety doslova namazal na chleba dnes již bývalou ministryni sociálních věcí Janu Maláčovou. Toto video vám možná osvěží paměť.

Nejsou spory o tom, že Kalousek má koule a nikdy se nikoho nebojí. Kdyby se tak chovali všichni lidé v této zemi, možná bychom už dávno létali na Mars.

Podobné články

Doporučujeme

Další články