fb pixel Návod na použití vlastence, xenofoba a nácka – G.cz
Vyhledávání

Návod na použití vlastence, xenofoba a nácka

V poslední době se začínají množit takzvaní vlastenci, xenofobové a náckové (souhrnně vlastenci). Navzdory dřívějším zkušenostem jsou tyto nové verze uživatelům téměř neznámé a lidé často tápou, jak s nimi zacházet.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 18.4.2017, 11:00

Z toho důvodu se rozhodla Česká komora uživatelů a spotřebitelů vyhotovit návod, jak vlastence správně používat. Pokud máte svého vlastního vlastence a nevíte si s ním rady, přečtěte si následující návod:

Dobrý den. Právě jste se stali vlastníky nové verze vlastence. Jeho použití není nikterak náročné. Je však třeba postupovat přesně podle pokynů.

Vlastenec je dodáván v balení spolu s tlačítkem CAPS LOCK. Nezapomínejte dohlédnout, aby vlastenec tlačítko nikdy neztratil. Pokud vlastenec přijde o tlačítko CAPS LOCK, již nelze použít a vy si musíte pořídit nového vlastence.

Pokud jste si objednali verzi vlastence Deluxe, je tento dodáván ještě s příruční svastikou. Tuto mu schovejte do šuplíku, jinak s ní bude všude chodit a ještě ho zavřou. Svastiku mu posléze dávejte na hraní vždy před spaním. Až usne, opět ji schovejte do šuplíku.

Vlastence třikrát denně krmte hoaxy a články o imigrantech. Ke snídani je dobré dát vlastenci například článek z Aeronetu, kterak banda syrských uprchlíků ve Švédsku znásilnila školačku. K obědu se hodí nějaké prohlášení od Merkelové, ve kterém zve další imigranty. Na večer raději dávejte vlastenci něco dietního. Například nějaký facebookový příspěvek Aleše Brichty.

Pokud se vám vlastenec zaběhne, hledejte ho na koncertu kapely Ortel. Jestli není ani tam, určitě bude na Facebooku Tomia Okamury.

Vlastenci mají tendenci shlukovat se do stád. Držte proto raději vlastence dál od jiných vlastenců, neboť hrozí hajlování.

Jestliže váš vlastenec nosí na hrudi připnutý odznáček SPD, raději ho dejte kastrovat. Bude to tak lepší pro všechny. Nebojte. I tak vás bude mít rád.

Nezapomínejte na odměny. Jestliže byl váš vlastenec hodný, umyl si po sobě nádobí a vykakal se na záchod, nikoliv na noviny na zemi, může být za odměnu hodinu na diskusích na Novinkách. Tam se mu to hodně líbí a to on má rád.

Vlastence musíte rovněž vychovávat. Fyzickým trestům se patrně nevyhnete. Pokud například vlastenec začne z ničeho nic nadávat na ulici někomu jiné rasy, plácněte ho srolovanými novinami přes čumák. Pamatujte, že to děláte pro jeho vlastní dobro.

U oblékání vlastence dbejte hlavně na počasí. Pokud je venku zima, tak dohlédněte, ať si vždy vezme teplého bombra. Plešku mu pravidelně mazejte krémem proti omrznutí. Vlastenci jsou na omrzlou pleš poměrně náchylní.

V létě zase nezapomínejte na maskáčované kraťasy. Žádné dlouhé maskáčové kapsáče. To by mu bylo horko.

Vlastence skladujte v pokojové teplotě.

Ač je nehořlavý, může z ničeho nic vzplanout nenávistí k jiné rase.

A TADY se dozvíte, že vychází časopis Mladý vlastenec.

Podobné články

Doporučujeme

Další články