fb pixel Nahota, želízka, zbraně, diamanty, letadla: Představujeme vám možnou budoucí první dámu USA Melanii Trump – G.cz
Vyhledávání

Nahota, želízka, zbraně, diamanty, letadla: Představujeme vám možnou budoucí první dámu USA Melanii Trump

Před více než 15 lety zdobila tehdejší Trumpova přítelkyně Melania Knauss titulní stranu pánského magazínu GQ. Focena byla na palubě Donaldova tehdejšího Boeingu 727. Na sobě měla pouta, diamanty a v ruce chromovanou zbraň.

Petra Švejstilová
Petra Švejstilová 5.3.2016, 15:32

Vzhledem k tomu, že za osm měsíců dojde k volbě nového prezidenta Spojených států amerických, považujeme za nutnost tuto dámu představit v celé své kráse. Protože je dosti pravděpodobné, že právě ona se stane novou první dámou USA.

Je více jak příhodné, že byla Melania focena zrovna v letadle. Její muž, Donald Trump, je mimo jiné znám pro svůj sexuální apetit, a ani takovému sexu na palubě se nebrání.

Víte, co je to Mílový klub? Mílový klub, v angličtině Mile High Club, je virtuální organizace, která sdružuje ty, jenž se oddávali sexu v oblacích. Klub nemá žádné oficiální sídlo ani členské průkazy. Vlastně jde jen o slastný pocit být ve společnosti lidí, kteří mají za sebou stejný zážitek.

Odborníkem na tuto zábavu je i americký kandidát na prezidenta Donald Trump, který má pro tyto orgie přizpůsobeno i své soukromé letadlo Boeing 757. V tomto luxusním letounu nechybí pozlacené doplňky, luxusní čalounění, umyvadla či televize. Prostoru samozřejmě nechybí pohodlné manželské lůžko.

Ale zpět k Melanii. Političtí komentátoři si neberou servítky a z této sexy Slovinky si dělají legraci. Ovšem rozkošná Melania si z toho nic moc nedělá a již si představuje, jak otevírá dveře Bílého domu.

Tak co na paní Trump říkáte vy? Pokud bohatý, bílý, lehce otylý, sexistický, xenofobní a sebevědomý Donald volby vyhraje, budeme ji na titulních stranách časopisů potkávat více než často!

A když jsme u těch prezidentů, tady si můžete poslechnout, jak Obama & Kim Čong-un zpívají sladký duet.

Podobné články

Doporučujeme

Další články