fb pixel Obama & Kim Čong-un zpívají sladký duet – G.cz
Vyhledávání

Obama & Kim Čong-un zpívají sladký duet

Vzácný okamžik radosti mezi Spojenými státy americkými a Severní Koreou. Svět je najednou mnohem krásnější a šťastnější místo k životu, než kdy dřív.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 22.4.2015, 18:00

Severokorejský vůdce se konečně vzdal své image celosvětového vyvrhele, a aby ukázal svou příznivější tvář, dal se dohromady s dosavadní úřadující hlavou Spojených států.

S Barackem Obamou se Kim Čong-un setkal v hlavním městě Jižní Koreje a společně odzpívali píseň All by Myself. Řinčení zbraní a hrozba jaderné války byla vyměněna za bonga, akustickou kytaru a sladkobolný sentiment. Dojemné a krásné.

Celá akce z počátku byla jen marketingovým tahem na podporu prodeje elektroniky od společnosti eNuri, jenomže video s imitátory dvou vůdců nukleárních mocností získalo nakonec obrovský ohlas.

Kim Čong-un už za dobu na svém postu severokorejského vůdce schytal několik parodií – ta nejodvážnější, film The Interview o fiktivním atentátu na jeho osobu, se v listopadu minulého roku pod hrozbou teroristického útoku ani nedostala do širší filmové distrobuce a promítala se jen v pár vybraných kinech (na internetu je ale stále ke stažení v supr kvalitě). A píseň od Celine Dion je holt tak dojímavá, že Pchjongjang tentokrát nemá co namítat.

A tady máte rozhovor s ruskými nácky, kteří jsou teplí, a přitom hrdí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články