Na návštěvě u Okamury doma. Interiér má zařízený podle své osobnosti – G.cz
Vyhledávání

Na návštěvě u Okamury doma. Interiér má zařízený podle své osobnosti

Předseda SPD Tomio Okamura nebývá k novinářům většinou příliš vlídný, jelikož jsou novináři úplatní a vůbec neinformují pravdivě o jeho úspěších. Právě proto bylo poměrně překvapivé, když si minulý týden sezval několik novinářů k sobě domů, aby jim ukázal, jak má své sídlo útulně zařízené.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.11.2017, 13:04

„Nemusíte se zouvat. On tu pak Míla musí stejně vytřít,“ pobídl Okamura novináře při vchodu do své vily. Jestli měl na mysli Miloslava Roznera, to už neupřesnil.

Tomio Okamura prováděl novináře po své pastoušce a nadšením se mu tetelilo čelíčko. Nutno podotknout, že bylo proč, neboť interiér domu Tomia Okamury přesně odpovídá jeho osobnosti.

Dominantou obývacího pokoje tvoří rafinovaný výhled s průchodem do zahrady ve falickém tvaru.

„To mám, abych se tu cítil příjemně. Víte, podle mě, by měl interiér domu vystihovat jeho majitele,“ usmíval se Okamura a ukazoval při tom na výhled do zahrady s průchodem ve tvaru lofase.

Po šmejděníčku v obýváku, kde nemohly chybět samurajské meče a vystavená stříbrná medaile z mistrovství Evropy v populismu, nás zavedl do kuchyně.

Zde na nás dýchlo Japonsko. Respektive osvěžovač vzduchu s vůní Japonska. „Mám tu i vůni sushi a vůni gejši, ale to si nechávám na víkendy,“ vysvětloval Okamura.

Nutno podotknout, že samotná kuchyně působila útulně a příjemně. Lednice i skříňky byly plné odznáčků SPD, takže jsme se jídla nedočkali, ale o to tu nešlo. Šlo o to, podívat se, jak Tomio žije.

Po exkurzi přízemí nás Okamura zavedl do sklepení, které je rozděleno na dvě části. V první části je zaprášený kryt proti imigrantům. „Já jsem připraven ,až přijdou. A oni přijdou. I kdybych je sem měl dovést, tak tu budou. Slíbili mi to,“ vyprávěl Okamura a hrdě při tom ukazoval na dveře z tvrzeného železa, které nelze otevřít jinak než zevnitř. Posléze přiznal, že to je trochu nedomyšlené, jelikož se tak nemá dovnitř jak dostat. „Tak snad je nebudete potřebovat. Třeba imigranti nepřijdou,“ snažil se ho povzbudit jeden z kolegů novinářů. Tomio Okamura ho nejprve sjel zlým pohledem, načež mu uštědřil facku: „Jak si to vůbec můžete dovolit? U mě doma?“ vyčinil mu.

„Tak a tady mám klec pro Mílu Roznera. Mám ho u sebe doma na dožití. Dvakrát denně mu dám granule a večer ho pustím na hodinu ven dávat rozhovory. To je taková moje guilty pleasure,“ usmíval se Okamura.

Po prohlídce sklepa musel Okamura prohlídku ukončit, neboť mu přišla depeše z velitelství, že na hranicích byl spatřen diktát EU. „Ten musíme okamžitě zastavit,“ prohlašoval Okamura, zatímco se oblékal do kimona, bral samurajský meč a vyrážel na zteč.

A TADY zjistíte, že Okamura zastavil imigranty a diktát EU už před volbami.

Podobné články

Doporučujeme

Další články