A je to tu. Tomio Okamura zastavil nelegální imigraci a diktát EU už před volbami. Teď zastaví svůj majetek

Obrázek uživatele Dominik Landsman
29.8.2017, 07:08

Velký úspěch v těchto dnech slaví Tomio Okamura se svou stranou SPD. Podařilo se mu konečně zastavit nelegální imigraci a diktát EU. Nepotřeboval k tomu ani silný politický mandát a svou misi zvládl ještě před volbami.

Občané České republiky začínají pomalu slavit. Podařilo se něco, co doposud bylo považováno za nemožné. Díky Tomio Okamurovi se podařilo zastavit nejen nelegální imigraci, ale rovněž i diktát EU. Nyní Tomio přemýšlí, co zastaví příště.

„Považuji to za jeden ze svých velikých úspěchů, který možná i předčil můj rekord v přípravě sushi z lososa, který nyní činí 37 sekund,“ holedbal se Tomio na tiskové konferenci.

„Lidé se mi smáli, měli mě za blázna, za pošahaného populistu. Ale teď jsme jim všem vytřeli zrak. Zastavit nelegální imigraci se nám podařilo v sobotu ve 21:38. Diktát EU jsme úspěšně zastavili v pondělí v osm ráno,“ usmíval se Tomio a ukazoval při tom prstem z okna ven na ulici, kde nebyli nejen žádní nelegální imigranti, ale ani žádný diktát EU.

Lidé už od soboty v ulicích slaví. To, že se podařilo zastavit diktát EU, rozjuchalo občany ještě více a oslavy tak v těchto hodinách gradují.

„Už jsem ani nedoufal, že se toho dne dožiju. Samozřejmě, že jsem panu Okamurovi věřil, ale určité pochybnosti jsem měl. To, co pan Tomio dokázal, to je až neuvěřitelné. Nelegální imigrace je zastavena. Teď jsem se dozvěděl, že dokázal zastavit i diktát EU. Ten člověk dokáže úplně všechno. Je to největší Čech,“ dojatě prohlašoval jeden ze slavících občanů těsně před tím, než se štěstím rozplakal.

Zastavení nelegální imigrace překvapila nejen občany naší republiky, potažmo celé Evropy, ale nelegální imigranty samotné.

„Táhneme se sem až ze Sýrie. Tři měsíce na cestách. Mám vybitý iPhone a tady v táboře v Itálii ho není kde nabít. Moje rodina je na pokraji sil. Už ani to znásilňování nás nebaví. Táhnu s sebou navíc pytel cihel jako debil, abych mohl hned začít stavět mešity a teď nám řekli, že nelegální imigrace je zastavena. Prý ji zastavil nějaký Japonec z východní Evropy. Teď teda musíme zpátky domů. To se mi snad jenom zdá. Já se přitom chtěl odpálit v metru. To je život na hovno tohle,“ stěžoval si Ahmed Zarkáví, jeden z tisíců nelegálních imigrantů, kteří nyní musí opustit uprchlické tábory v Evropě a na vlastní náklady se dostat zpět do Afriky.

Ani další z úspěchů Tomia Okamury nezůstal bez odezvy. Evropské unii byl zastaven diktát, což rozčílilo členy Evropského parlamentu, nota bene většinu orgánů Evropské unie.

„Zrovna jsem byl u řečnického pultíku a chystal se diktovat členským státům, jaké mají nosit klobouky, když tu přišla ta zpráva. Diktát EU byl zastaven. Už nemůžeme nikomu nic diktovat. Vůbec nevím, co se mnou teď bude. Co bude s Evropou? Kdo se o ni postará?“ Plakal Helmut Klein, jeden ze členů Evropského parlamentu, kterého zpráva o zastavení diktátu EU zastihla zrovna v době, kdy řešil s radou pro pokrývky hlavy normu na klobouky a slamáky.

Úředníci Evropských orgánů opouštějí své kanceláře a vrací se domů za rodinami. Evropská unie již nebude nikomu nic diktovat. Tomio Okamura to zařídil. Sláva Okamurovi.

„Ne, nemyslím si, že bych byl hrdina a největší žijící Čech, i když myslet si to můžete,“ odpověděl na tiskové konferenci Tomio Okamura na otázku, kolik je hodin.

Tomio Okamura dokázal to, čemu se zavázal. Co bude ale dělat teď, když svých cílů již dosáhl?

„Není nasnadě usnout na vavřínech. Naše strana dál hájí občany této země. V zastavování se nezastavíme. Zastavili jsme nelegální imigraci. Zastavili jsme diktát EU. Nyní zastavíme majetek SPD. Zastavíme úplně všechno,“ kasal se Tomio Okamura.

Vypadá to, že jsme našli konečně politika, který za to umí pořádně vzít.

A TADY se můžete podívat, co by se stalo, kdyby byl Tomio Okamura premiérem


Komentáře