Okamurův kandidát do europarlamentu, jehož kroky působí fakt šíleně. Co je zač nechtěný troll z SPD Robert Vašíček?

Obrázek uživatele Martin Miko
22.05.2019, 13:56

Vítězem nejdementnější kampaně v rámci voleb do Evropského parlamentu se stává (chvilka napětí) Robert Vašíček, který se nás za pomoci svých stupidních videí a motta "Řekni mámě, aby volila SPD" snaží přesvědčit zřejmě hlavně o tom, proč se smát právě jemu a proč je správné vypít kyselinu a do očí si nalít hydroxid sodný.

Řekni mámě, aby si dala pistoli k hlavě

O Robertu Vašíčkovi jsme poprvé slyšeli už letos v dubnu, kdy byl zvolen do čela pražské SPD jakožto muž, který absolvoval mediální kurz Open Society Fund, což je mimochodem nezisková organizace sluníčkářského miliardáře George Sorose, před kterým Tomio Okamura v minulosti varoval v jednom ze svých lobotomních příspěvků na sociálních sítích.

Měsíc utekl jako voda a Robert Vašíček je zpět! Spustil svou bizarní předvolební kampaň do voleb do Evropského parlamentu, kterou jste stoprocentně zaegistrovali. Na YouTube se objevilo několik podivných videoklipů, ve kterých Vašíček vykřikuje slova jako "hajp" nebo drží pistoli u hlavy neznámé ženy na chodbě jakéhosi paneláku. V dalším spotu pro změnu parafrázuje známou scénu z Pelíšků, kde říká, že se nám tu rozšířil takový nešvar. VÍTAČI! Video logicky pojmenoval Vlastenecká třída a přikyvují mu v něm další troubové.

Kdo je vlastně Robi?

Na internetu si o Robertu Vašíčkovi přečtete spoustu zajímavých věcí, Kromě toho, že v minulosti založil internetový časopis Politikon, rovněž působil jako zástupce šéfredaktora AutoRevue.cz a nyní vede komunikační agenturu a agentury osobního rozvoje. To není nic neobvyklého, ok. Mnohem víc vás asi bude zajímat to, kým se Vašíček obklopuje. Je podporovatelem podivné organizace s názvem Mariánské společenství, která mu pomáhala i v rámci předvolební kampaně do komunálních voleb. O napojení Roberta Vašíčka na tuto skupinu, se kterou je spojena i svérázná bloggerka Petra Bostlová, která ráda píše o iluminátech a satanistických laboratořích, informoval už loni web Manipulatoři.cz.

Nyní se zdá, že Robert Vašíček vážně touží po tom dostat se do Evropského parlamentu a je schopný pro to udělat v podstatě cokoliv. Třeba i každý den vypustit na svém youtubovém kanále nové bizarní video, ve kterém bude veřejnost varovat před zlým světem, který číhá tam venku. Vítači, lidé z velkých měst, sluníčkářské matky a hlavně zákeřní migranti. Ti všichni samozřejmě panu Vašíčkovi vadí, a proto před nimi důrazně varuje. Své heslo „Řekni mámě, aby volila SPD“ je schopný vmáčknout i mezi pozdrav a otázku, jak se máš.

Na druhou stranu musíme ocenit, že je mnohem zapamatovatelnější než Okamurův lídr Ivan David, za kterého Tomio dokonce odpovídá v debatách a diskuzích, protože David nic neví, jak jsme se přesvědčili například v rozhovoru pro DVTV.

A zde jsou nejlepší cedule demonstrantů, které se objevily při protestech proti Marii Benešové.


Komentáře

Doporučeno pro vás