Motýle je takové české covfefe: Vybíráme nejlepší fóry na téma Babišova dadaistického přeřeku – G.cz
Vyhledávání

Motýle je takové české covfefe: Vybíráme nejlepší fóry na téma Babišova dadaistického přeřeku

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Z přeřeku premiéra Andreje Babiše se stal internetový hit, který se šíří v podobě vtipů a koláží doslova jako mor. V této republice už není snad nikdo, kdo by neznal výraz motýle. Babiš jej na konci května pronesl v pražském Mánesu na výroční schůzi Česko-německé obchodní a průmyslové komory. Tehdy samozřejmě netušil, co tímto zkomoleným výrazem spustí za vlnu...

Rom Jeremy
Rom Jeremy 11.6.2019, 12:43

Motýle, motýle

Opravdu málo nám stačí ke štěstí. Někdy to může být i nelogický přeřek z úst premiéra Andreje Babiše, který v rámci podivného projevu na výroční schůzi Česko-německé obchodní a průmyslové komory pronesl na konci května. Z výrazu motýle se stal internetový hit, který se šíří sociálními sítěmi jako vir. Kdo nezná motýle, je out.

„My chceme zasadit deset milionů listnáčů. Kůrovec nám žere lesy. My chceme znovu motýle! A ty včely mají rádi tu řepku, můžou si kecat novináři, co chtějí. Mají. Je to pravda. Já jsem byl v Lysé nad Labem na výstavě,“ pronesl nedávno Babiš. A to nám všem úplně stačilo. Lidé dokonce podezřívají Richarda Krajča z toho, že tuto část projevu má osobně na svědomí. Surreálné texty kapely Kryštof to, pravda, připomíná v mnohém.

V následující galerii vám představíme hned několik vtípků a koláží na téma motýle, která nás dostaly do kolen a pobaví i vás!

A zde je 5 věcí, které by se staly, kdyby padla Babišova vláda.

Podobné články

Doporučujeme

Další články