Ministryně spravedlnosti Malá nakonec rezignovala, ale byla to kampaň. Jak jinak

Obrázek uživatele Dominik Landsman
10.7.2018, 11:07

Třináctidenní ministryně spravedlnosti a stínová ministryně opisování Taťána Malá v pondělí sice svolala tiskovku, kde naprosto marně obhajovala své plagiátorství, ale jen pár hodin na to si uvědomila, že ze sebe udělala větší krávu, než je únosné, a tak to zabalila a rezignovala.

Sbohem a králíček

Taťána Malá měla solidně našlápnuto stát se podobným kultem, jako bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová. Ta měla pudla Rambohafíka, Malá zase obšlehnuté diplomky. Bohužel se tak nestane, ale i tak Malá stihla zanechat dojem. Vynořila se, třináct dnů se trápila, lidi z ní měli prdel a teď se opět zanoří tam, odkud vzešla.

Navzdory zbytečnosti, kterou ministryně Malá zosobňuje, dokázala přijít s jedním zajímavým prvkem. Sice sama rezignovala, ale neodpustila si slova o kampani. Andrej Babiš tak očividně nastavil trend, podle kterého se budou řídit všichni v ANO. Pokud něco poserete, jste neschopní a nebo jste někde podváděli, je to kampaň. Samozřejmě pouze když se to provalí.

Místo toho, aby vás média nechala na pokoji a dala vám klid na práci, píší o vás štvavé články a točí reportáže, jasná kampaň proti vám. Nebýt novinářů, žilo by se tak krásně. Nikdo by nevyšťoural žádnou špínu a politici by mohli v klidu podvádět, krást, znásilňovat, rabovat a možná se svátečně věnovat i kanibalismu.

Tánička nás tedy opouští a její resort přebírá právě Andrej Babiš. Trestně stíhaný člověk je tak nejen premiér, ale i ministr spravedlnosti. Krásně to pro Andreje dopadlo! Jestli on tam tu Malou nedosadil schválně a potom sám nevypustil informace o jejím opisováním. .. Co? Ministerstvo spravedlnosti mu spadlo do klína a on je z obliga. Tady nás ještě čekají zajímavé věci.

A tady zjistíte, že ministryně Malá při testu z matematiky na základní škole nepodváděla.


Komentáře

Doporučeno pro vás