fb pixel Ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová má v kanceláři červené tlačítko na zničení světa – G.cz
Vyhledávání

Ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová má v kanceláři červené tlačítko na zničení světa

Karla napekla Červené tlačítko ke zničení světa Co si myslí Karla, že tlačítko umí Co tlačítko umí ve skutečnosti + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová baví národ svým neotřelým přístupem k vykonávání své funkce a s prezentací sebe sama v médiích.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.4.2018, 07:44

Zřejmě aby posměšky zastavila a vrátila vážnost své funkci, Karla Šlechtová prozradila, že má v kanceláři na stole červené tlačítko, které když zmáčkne, okamžitě tím vypustí atomové bomby na předem stanovené cíle.

Při této příležitosti svolala tiskovou konferenci přímo k sobě do kanceláře.

„Dáte si bábovku? Sama jsem ji pekla,“ nabízela usměvavá ministryně v demisi přítomným novinářům vlastnoručně upečenou bábovku. Nikdo nechtěl.

„Ale teď k důvodu, proč jsme všichni tady. Já myslím, že už nemá cenu to nějak tajit. Občané by měli být informováni,“ zvážněla Karla.

„Tady na mém pracovním stole v pravém horním rohu můžete vidět červené tlačítko. Já jako ministryně obrany mám jako jediná v naší republice pravomoc v případě největší nouze toto tlačítko stisknout. Jakmile tak učiním, z tajných základen vyletí rakety země-země, které nesou atomové hlavice. Tyto rakety dopadnou na předem stanovené strategické cíle a ochrání tak celou Českou republiku. Z pochopitelných důvodů vám nebudu prozrazovat, jaké cíle mám na mysli,“ mrknula Karla směrem na novináře a všem bylo jasné, že ony strategické cíle jsou kadeřník Karly Šlechtové, který jí minule udělal moc krátkou ofinku a Vladěna od Karly z práce, která spí se šéfem a za měsíc zhubla deset kilo, takže ji Karla nesnáší.

„Z bezpečnostních důvodů je samozřejmě tlačítko překlopeno ochranným krytem, aby se nestalo, že bych ho zmáčkla omylem,“ vysvětlovala.

„Tak teď jste to viděli všichni na vlastní oči a zase můžete jít. Pamatujte, že já jsem tady od obrany naší země a že, když bude třeba, nebudu se bát tlačítko zmáčknout,“ pohrozila Karla kamsi, kde nikdo nebyl, načež se znovu pokusila přítomným novinářům nabídnout bábovku a pak poslala všechny už pryč, protože si prý musí udělat nehty.

Tlačítko na zničení světa v kanceláři ministra obrany je nové zjištění, tak jsme se šli informovat u kolegů na ministerstvu, jestli by nám nemohli říci něco k historii samotného tlačítka.

„To tlačítko jsme jí tam dali z prdele. Aby si myslela, že je důležitá. Když to zmáčkne, tak se akorát pustí větrák na hajzlu a na stěně kanceláře se jí rozsvítí červená žárovka, aby to nějak vypadalo,“ usmíval se Antonín Vlasák, tajemník pro styk s veřejností ministerstva obrany.

Tolik tedy k tlačítku ke zničení světa Karly Šlechtové.

A tady zjistíte, že poté, co Monako zjistilo, kdo je v ČR ministryně obrany, vyhlásilo nám válku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články