Po tom, co Monako zjistilo, kdo je v Česku ministryně obrany, vyhlásilo ČR válku. Vatikán válku vyhlásí ve středu

Obrázek uživatele Dominik Landsman
17.4.2018, 11:04

V úterý v brzkých ranních hodinách vyhlásilo Monako válku České republice. Podle nejnovějších informací bylo lákadlo ministryně obrany Šlechtové příliš velké na to, aby válku nevyhlásilo.

Věhlas naší ministryně obrany v demisi, která pochválila naše legionáře, kteří v první světové válce bojovali proti Hitlerovi, obletěl svět a dodal odvahu i těm nejmenším státům obsadit Českou republiku, protože to vypadá, že se nezmůže na odpor.

Monako má necelých čtyřicet tisíc obyvatel. Sice nemá svou armádu, ale podle všeho disponuje až pěti tisíci mladými muži s nunčakami, což na obsazení ČR bohatě stačí.

„Monako nikdy nebylo vojenskou velmocí. Nemáme ambice válčit a zabírat území. Když jsme se ale dozvěděli, že v České republice dělá ministryni obrany žena, která má za poradce ezoterika, museli jsme využít šance a zkusit to,“ vysvětloval Jean Burlou, zmocněnec knížecí rodiny pro zahraniční věci.

Ministryně obrany v demisi a v přechodu, Karla Šlechtová, okamžitě zašla na manikúru a poté se nechala vyfotit u makety vojenské stíhačky do časopisu a na svůj Facebook. Následně po pěti hodinách od vyhlášení války svolala mimořádné zasedání vojenského štábu, který čítá: Karla Šlechtová, ezoterik, horoskopář, kadeřník, psycholog a holky, co s nima Karla chodí na kafe.

„Situaci máme pod kontrolou. Naši poradci nyní analyzují možnosti a připravují další kroky a vypadá to, že se budeme dívat na Deník Bridget Jonesové a jíst u toho čokoládovou zmrzlinu,“ uklidňovala paní ministryně novináře na tiskové konferenci.

Tato tisková konference dodala odvahu Vatikánu, který váhal a který se tak chystá obsadit ČR ve středu v odpoledních hodinách.

„S pomocí boží zvítězíme. Podívejte, my jsme věřící. My jsme služebníci Boží. Ale celý se nám to tady rozpadá. Je to tu takové staré a neutěšené. Potřebujeme expandovat. No a Česká republika vypadá slibně. Ministryně obrany je pro smích, takže tam ve středu vyšleme část ochranky papeže a zkusíme obsadit celý jih. Vystavíme tam chrámy a modlitebny. S Monakem již jednáme na rozdělení České republiky. Musíme spěchat, jelikož jsme zaslechli, že si na Českou republiku dělá zálusk i Singapur.“ Potvrdil bratr David z vatikánského institutu pro vůli Boží.

Poznámka redaktora: Jelikož se nám tady začal šířit takový nešvar, že někteří lidé jsou naprostá jelita, co věří všemu, co si přečtou na internetu, musíme napsat, že tento článek je satira a nezakládá se na pravdě.

A tady zjistíte, že si Karla Šlechtová myslí, že čeští legionáři za první světové války bojovali proti Hitlerovi.


Komentáře