Miloš Zeman už všechno řekl, snědl, vypil, všechny urazil, tak teď už jenom v tichosti dožije na Hradě – G.cz
Vyhledávání

Miloš Zeman už všechno řekl, snědl, vypil, všechny urazil, tak teď už jenom v tichosti dožije na Hradě

Sám viceprezident a první dáma v jedné osobě, Jiří Ovčáček, nedávno prohlásil, že se pan prezident nebude vyjadřovat k okupaci z roku 1968, protože už všechno řekl.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 30.8.2018, 13:23

Nebyla to tak úplně pravda, jelikož svůj velký finiš si Míla šetřil na nedávnou schůzku s velvyslanci na Hradě, kde všechny přítomné pobavil svým posledním senilním bonmotem, v němž přirovnal novináře k již vyhynulému blbounu nejapnému, načež si postěžoval, že novináře se zatím bohužel vyhubit nepodařilo. Potom vstal, zhasnul a v papučích odešel na Hrad. Jeho práce byla tím momentem hotova.

No považte, třičtvtě roku po získání nového mandátu prezident Zeman již řekl úplně vše, a tak ho už není třeba. Aktuálně není nikdo, koho by Zeman ještě mohl nově urazit. Pokud prezident nemá už koho urážet, vše je vyřízeno. Prezident je tu od toho, aby urážel. To dá přeci rozum.

O tom, že všechno vypil, také není pochyb a zlé jazyky dokonce tvrdí, žese mu to podařilo už během prvího volebního období. Je to více než reálné.

„Práce pana prezidenta je hotova. Potvrzuji, že pan prezident zvítězil a nyní se vydá do svých komnat na Hradě, kde v poklidu dožije obklopen svými nejbližšími, tedy mnou,“ culil se Jiří Ovčáček na tiskové konferenci, kterou mimořádně svolal při příležitosti naplnění funkce prezidenta republiky.

„Pan prezident bude přepisovat učebnice dějepisu. Zatím žádnému jinému prezidentovi se nepodařilo zcela naplnit svůj úřad, a to dokonce čtyři roky před koncem mandátu. Už zde opravdu není, co by pan prezident mohl ještě zdokonalit,“ pokračoval Ovčáček a demonstrativně mával nad hlavou propiskou a učebnicí dějepisu pro základní školy, což měl být symbol přepisování dějin.

Jisté je, že jsme svědky zásadní události, která v novodobé historii nemá obdoby. Prezident, který na celé čáře zvítězil, porazil protivníky, vypil všechen chlast světa, pozurážel všechny, které mohl (i nemohl), a dokonce k tomu, jako třešničku na dortu, už všechno podstatného řekl, to je unikát. Jednoho dne budeme všichni vyprávět našim vnoučatům, že jsme žili v době, kdy prezident Miloš Zeman vyhrál a dokončil tak svůj post prezidenta České republiky.

Poznámka autora: A nyní je můj čas. Já jsem tady na Géčku taky všechno vypil, všechny pozurážel a všechno napsal. Svou funkci redaktora serveru G.cz jsem rovněž naplnil. Nevím, jestli jsem úplně vyhrál jako Míla, nicméně je čas jít zase oplendovat jinam. Nechť se vám na Géčku líbí i beze mě a třeba se potkáme u nějakého mého jiného humpoláckého a nactiutrhovačného článku, někdy jindy, někde jinde (v pozadí hraje smutná hudba)

A tady se dozvíte, že Miloš Zeman na Hradě těžil kryplměnu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články