Mámo, usmaž řízky. Jede se do Prahy! Okamura pozval do Česka vlasteneckou smetánku a jako bonus zahraje Ortel – G.cz
Vyhledávání

Mámo, usmaž řízky. Jede se do Prahy! Okamura pozval do Česka vlasteneckou smetánku a jako bonus zahraje Ortel

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Také máte pocit, že jste už dlouho neudělali nic vlasteneckého? Národnímu fotbalovému týmu se fandit nedá, protože věčně prohrává, do českého piva se prý dává polský slad, takže už to není národní nápoj a vaše tajná láska, kterou jste se chystali oslovit, začala chodit s imigrantem z Turecka? Právě pro vás máme lék vaši bolest! 25. dubna se na Václavském náměstí v Praze můžete setkat s evropskými vlastenci, Tomiem Okamurou a navíc k tomu zahraje Ortel. Mámo, usmaž řízky. Jede se do Prahy!

Martin Miko
Martin Miko 22.3.2019, 10:35

Tomio si pozval euroskeptickou smetánku

Do Prahy sice jezdíme jen do ZOO a na muzikály s Danem Hůlkou, jenže tato událost naprosto mění celou situaci. Tomio Okamura (SPD) totiž do Prahy pozval vlasteneckou politickou elitu v čele s Marine Le Pen, Geertem Wildersem a Matteem Salvinim, takže to vypadá, že místo na Draculu se 25. dubna půjde na Václavák pod koně.

Tomio nenechal nic náhodně a navíc zřejmě vytušil, že tito evropští politici nikoho zajímat nebudou, a proto si zabookoval vlasteneckou kapelu Ortel. Tu známe především díky tomu, že několikrát získala cenu Český slavík, protože její frontman nazpíval hymnu o Mešitě, která stojí v zemi křesťanů. Očekává se zřejmě velká show, protože veškeré proslovy evropských i českých státníků by měly být promítány na velkoplošnou obrazovku. Je vidět, že si Tomio dává záležet, aby akce vypadala honosněji než Silvestr na Nově.

Nicméně je všem jasné, že tato sešlost je pořádána v rámci podpory SPD ve volbách do Evropského parlamentu, které se budou konat na konci května. Svoboda a přímá demokracie si jako svého lídra kandidátky určila bývalého ministra zdravotnictví a bývalého ředitele Psychiatrické léčebny v Bohnicích, Ivana Davida. Sám Tomio chtěl sice kandidovat taky, aby podpořil svou stranu, jenže si pak uvědomil, že v případě zvolení by přišel o pozici místopředsedy Sněmovny, což by se mu v závěru nevyplatilo.

Nemůžeme se dočkat, až se akce zúčastníme, protože tuto událost si nemůže nechat ujít snad nikdo. Shromáždění populistů, kteří nás budou poučovat o tom, že Evropská unie je špatná, protože nastavuje diktát neomarxistickýh globalistů - to prostě musíte vidět! Tito lidé se rozhodli do vedení této instituce vstoupit, aby ji rozložili zevnitř. To vše samozřejmě za mocné podpory evropských peněz, na které při opakování slov jako je suverenita, svoboda a tradiční hodnoty, tak trochu zapomněli.

A zde je 7 nejlepších falešných politických profilů na sociálních sítích.

Podobné články

Doporučujeme

Další články