Kam se podělo 50 mega? SPD dostala za úspěch ve volbách tučný příspěvek, propagační materiály ale vyrábí v Malování – G.cz
Vyhledávání

Kam se podělo 50 mega? SPD dostala za úspěch ve volbách tučný příspěvek, propagační materiály ale vyrábí v Malování

SPD má na krku další trapas. Zveřejnila propagační plakát ke komunálním volbám pro Vyškov, ten ale vypadá, že ho vyráběl slepý šimpanz v Malování. Člověku na tím tak trochu rozum zůstává stát, protože strana za úspěch v podzimních volbách dostala od státu příspěvek ve výši 50 milionů korun.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 14.8.2018, 12:02

Šetříme, kde se dá

Se stranou Svoboda a přímá demokracie je legrace každý den. Ať už jde o bizarní výroky jejího předsedy Tomia Okamury nebo nedávný "zajímavý" rozhovor jejich kandidáta do Senátu Ivana Davida na DVTV, skoro každý den se u nich stane něco, co člověka byť jen s prodlouženou míchou dokáže zarazit.

Posledním trapasem SPD je propagační grafika/plakát, který strana vypustila v souvislosti s podzimními volbami ve Vyškově. Ten se drží standardní espéďácké grafiky i barev, vypadá ale, jako by ho během 20 vteřin zmatlal nějaký blbeček v Malování, a možná ani to ne. Špatný ořez, neladící barvy a šílený font, to všechno se na obrázku skví.

Možná si říkáte, koho zajímá plakát (nebo spíš, koho zajímá Vyškov)? Jako takhle, vlastně nikoho, ale takhle zmrvená volební grafika je na pováženou hlavně proto, že strana dostala po úspěchu v loňských parlamentních volbách od státu příspěvek ve výši přes 50 milionů a každý rok dostává dalších 30. Jeden by si tedy myslel, že tak malou věc, jako zaplatit někoho, kdo dokáže poskládat průměrný letáček, strana bez problému zvládne.

Otázkou tedy zůstává to, kam se všechny ty peníze poděly. Ale to ví zřejmě jen Tomio.

A tady si přečtěte, že v Praze bude za SPD kandidovat bývalý velmistr svobodných zednářů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články