fb pixel Bývalý velmistr svobodných zednářů Hynek Beran bude v Praze kandidovat za SPD. To nevymyslíš – G.cz
Vyhledávání

Bývalý velmistr svobodných zednářů Hynek Beran bude v Praze kandidovat za SPD. To nevymyslíš

Zdroj: profimedia.cz

Díky mnoha konspiračním dokumentům na YouTube už nyní víme, že bratrství Svobodné zednářství je tajuplné seskupení zlých a bohatých lidí, zejména z řad Židů, kteří se na tajných setkáních na ještě tajnějších místech snaží skrz své miliardové bohatství ovládnout celý svět a podmanit si lidstvo. Okamurovi se nyní podařilo jednoho z bývalých velmistrů českých svobodných zednářů získat do čela pražské kandidátky SPD, takže je dost možné, že příštím pražským primátorem bude protiimigrantský svobodný zednář.

Martin Miko
Martin Miko 26.6.2018, 12:15

Bývalý zednářský velmistr kandiduje za SPD v Praze

Bývalý velmistr českých svobodných zednářů Hynek Beran bude v podzimních komunálních volbách kandidovat za SPD na post primátora hlavního města Prahy. Tato zpráva překvapila spoustu lidí a v podstatě už nikdo neví, co si má myslet. Členové svobodných zednářů byli vždy inteligentní a vlivní lidé a do jejich řad patřily výrazné osobnosti jako Alfons Mucha, Karel Čapek, Jan Neruda, Edvard Beneš nebo Josef Kajetán Tyl. Jestliže se Hynek Beran dokázal v období let 2007 až 2010 stát velmistrem českých zednářů, tak ho rozhodně nemůžeme považovat za hloupého člověka.

Na druhou stranu byl z tohoto řádu minulý rok vyloučen za poškozování dobrého jména tohoto tajemného sdružení. Údajně měl šířit na veřejnosti tajné informace, které byly předmětem jednání při zednářských srazech. Beran však odmítá, že by takto někdy konal.

Vzhledem ke kontroverzní pověsti hnutí SPD Tomia Okamury musí být pro vedení strany poměrně složité sehnat schopné lídry, kteří by reprezentovali hnutí v komunálních volbách. Na druhou stranu se SPD daří oslovovat slušnou základnu voličů, takže i sám Hynek Beran musel vycítit, že stát se lídrem pražské kandidátky, znamená poměrně velkou šanci k tomu stát se minimálně členem zastupitelstva v Praze. Kdyby SPD zkopírovala úspěch z loňských parlamentních voleb, tak by byli Tomio i Beran pravděpodobně nadmíru spokojeni.

Hynek Beran v SPD figuruje dlouhodobě jako nezávislý expert na energetiku. V minulosti totiž působil jako tajemník nezávislé energetické komise při Úřadu vlády ČR. V současné době pracuje na ČVUT, které kdysi sám vystudoval.

A zde je naše nová ministryně spravedlnosti Taťána Malá a její diplomová práce o chovu králíků.

Podobné články

Doporučujeme

Další články