fb pixel Jsme nenáviděnější než Kalousek? 6 typů hejtů na redakci G.cz vám napoví proč – G.cz
Vyhledávání

Jsme nenáviděnější než Kalousek? 6 typů hejtů na redakci G.cz vám napoví proč

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Hejtování je tu s námi již od pravěku. Je všudypřítomné jako Bůh, takže se není čemu divit, že na něj občas také narazíme. Lidem se bohužel nelíbí některé z našich názorů na danou situaci, takže jsme někdy obětí zlých urážek našich životních postojů, vzhledu a nesmyslu pro humor. Čtenáři navíc rádi vzpomínají na to, že dříve bylo Géčko vtipnější a lidé z Maximu, kteří už v aktuální redakci nejsou, dávali obsahu ten pravý šmrnc. Jako by si snad Maxim někdo kupoval kvůli textům, a ne pro fotky sexy kočiček. No jo no. Holt časy se mění.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 29.8.2019, 15:34

1. Osočování z havloidství a kozom*dství

Tyto typy urážek ze svých klávesnic nejčastěji vypouštějí lidé s nižším vzděláním, kterým se nelíbí politické články na téma SPD a Tomio Okamura. „Jste zlo ve formě m*dek,“ napsal nám pan Vlastimil, když jsme publikovali vtipnou koláž, která se týkala prezidentských voleb. U těchto komentářů většinou nechybí zapnutý CapsLock, pravopisné chyby a tuny vykřičníků a paragrafů.

2. Kalouskovi nohsledi s dotacemi od Sorose

Kdysi jsme napsali, že je Miroslav Kalousek super a odměnou nám byl komentář, ve kterém stálo, že jsme komplicové zloděje a vraha, který může za špatné padáky pro naše vojáky. Jakmile nemáte na věc stejný názor jako buranská většina, automaticky se vás někdo zeptá na otázku, kdo vás platí. Kdyby nás někdo platil, tak píšeme z jachty nebo z pláže na Bali, jo?

3. Nostalgické skuhrání

„Od doby, kdy G.cz opustil Landsman, jde vaše tvorba ke dnu,“ nebo „Dřív jsem od vás četl všechno, ale tímhle článkem jste urazili mě i mojí rodinu. Odcházím,“ se stalo naším denním chlebem v takové míře, že už ani nemusíme chodit na obědy do zdejší jídelny. Bohužel je skoro rok 2019 a časy se mění. Lidé přicházejí a odcházejí, tak, slovy klasika, se s tím smiřte. Pravda je, že pořád držíme jedinou mantru, kterou Géčko kdy uznávalo - dělat si legraci ze všeho a všech.

4. Štěky do tmy

Někdo nás označuje za Havlovo hov*o, někdo zase za fašisty, sluníčkářské pražské svině nebo neandrtálce na úrovni prasopsa Novotnýho. Jsme z toho zmatení a nevíme, na jakou stranu se tedy postavit. Ujasněte si to.

5. Výhružky a slídění

„A cos dokázal ty? Děláte akorát z lidí voly. To by mělo bejt trestný,“ dočítáme se ve zprávách, ale existují i zprávy plné výhružek ve stylu: „Kdyby tu autor článku stál, tak ho zašlapu do země. Jindy se pisatelé spokojí jen se skromným POVĚSIT.

6. Průnik do světa poezie

Ojedinělý případ hejtu se nám přihodil, když jsme napsali o kapele Slza. Odměnou nám byl básnický diss v podobě čtyř strof, ve kterých jsme se dozvěděli, že jsme ti, co čumí, zatímco Slza umí. Nádhera!

A zde je velká úvaha nad tím, jestli bychom měli zakázat divoká zvířata v cirkusech.

Podobné články

Doporučujeme

Další články