fb pixel Joaquin Phoenix jako Joker: první foto a video z očekávaného filmu je tu! – G.cz
Vyhledávání

Joaquin Phoenix jako Joker: první foto a video z očekávaného filmu je tu!

Že se chystá nový sólo film o Jokerovi, to víme. Že ho bude hrát vynikající Joaquin Phoenix, na to se vyloženě těšíme. Děj filmu je přísně tajný, teď se ale objevila první fotografie a první uniklá nahrávka z velmi očekávané adaptace.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 19.9.2018, 15:31

Seznamte se s Arturem

Když režisér Todd Phillips na Instagramu uveřejnil fotografii Joaquina Phoenixe s popiskem "Arthur", jen ti nejnatěšenější fanoušci věděli, oč se jedná. Pro potřeby sólo filmu o Jokerovi byl totiž populární padouch s věčným úsměvem pojmenován Arthur Fleck.

A právě toho si v chystaném snímku Phoenix zahraje. Portrétní fotografie, která napovídá, že průpravu pro part vyšinutého sadisty herec zvládl na jedničku, není jedinou novinkou, která vyčkávající milovníky DC Comics potěšila. Je tu ještě video!

Na první uniklé záběry z natáčení snímku se podívejte tady. Phoenix se na nich na ulici dohaduje s jakýmsi klaunem. Vzhledem k tomu, že o snímku zatím mnoho nevíme (jen tolik, že se bude odehrávat v 80. letech ve fiktivním Gotham City a bude sledovat počátky Jokerovy zločinecké kariéry - ani netušíme, jestli je to nuda, nebo nějaká důležitá scéna.

Těšíte se? My fakt hodně. Podle komiksu Alana Moora The Killing Joke byl Joker zkrachovalým stand up komikem, kterého donutili k loupeži poblíž kádí s kyselinou. Do jedné z nich spadl. V důsledku šoku z nehody a ze smrti manželky se z něj pak stal šílenec. To je podle nás kvalitní backstory pro dobrý film!

A tady se podívejte na první fotky Captain Marvel.

Podobné články

Doporučujeme

Další články