fb pixel 6 typů holek, které nejčastěji potkáte na Tinderu – G.cz
Vyhledávání

6 typů holek, které nejčastěji potkáte na Tinderu

Zdroj: profimedia.cz

Svět seznamovacích aplikací v posledních letech hýbe světem vztahů po celém světě. Jedná se totiž o poměrně snadný způsob, jak se seznámit. Místo složitého „ahoj“ totiž stačí sjet prstem na displeji doprava a rázem jste vyslali svému potenciálnímu partnerovi signál, že se vám zamlouvá. Po kratší zkušenosti s touto aplikací ovšem zjistíte, že vše je jinak, než se zdá. Zde je 6 typů holek, které potkáte na Tinderu.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 29.8.2023, 16:13

1. Kámoška jako módní doplněk

Člověk se zamýšlí nad tím, jestli náhodou nehledají někoho do trojky, jenže k tomu prý slouží jiná aplikace. Má to jiný důvod. Majitelka účtu, která se prezentuje fotografiemi se svou kamarádkou, je VŽDY ta ošklivější z nich. Dozvíte se to tak, že projedete i ostatní fotografie a poslední z nich je vždy sólo fotka uživatelky Tinderu. Hezčí kámoška na fotkách tedy neslouží jako parťák do trojky, ale jako módní doplněk.

2. Holka, co tu nic nehledá

Ačkoliv má skoro všechny své fotografie v plavkách, spodním prádle nebo v erotických pózách, tak vás v popisku upozorní, že vlastně neví, proč na Tinderu je a zároveň tu vůbec nic nehledá. Že to nedává smysl? Ano, i takový je svět ženské logiky.

3. Dočasně nezadaná

Holka, co se právě pohádala se svým přítelem a v den rozchodu si založila Tinder, jelikož žije v představě, že si už nikdy nikoho nenajde. Takže je velice aktivní. Když s touto dívkou máte shodu, tak dokáže naplánovat vaše setkání, večeři, sex a následný možný vztah během několika zpráv. Další den se dozvíte, že se vrací k bejvalýmu a svůj účet na Tinderu se rozhodla smazat.

4. Tulina

Dívka barokních rozměrů, která na každé ze zveřejněných fotografií vystrčila jen svou hlavu ochuzenou o dvě ze svých tří brad. Fotografii posléze prohnala aplikací FaceApp, což z ní vytvořilo jiného člověka. Po navázání kontaktu zjistíte, že má tato dívka i Facebook s běžnými fotografiemi, kde rozhodně nevypadá jako na Tinderu, protože by se tam nevešla. Tuliny žijí svůj Tinder life ve lži, jenže pravda se vždycky nakonec ukáže.

5. Zákeřný vir

Velmi pohledná dívka s profesionálními fotografiemi, která si vás ochotně přidá, i když vypadáte jako absolutní debílek. Společný „match“ vám dočasně zvýší ego, jenže pak vám od vaší potenciální budoucí matky vašich dětí přijde vzkaz v angličtině nebo němčině, který obsahuje odkaz na zákeřný vir. Ten vám buď ukradne všechna hesla a údaje, nebo vyždímá váš bankovní účet.

6. Namotivovaná cestovatelka

Většinou stojí otočená zády k objektivu a kouká dolů ze skály se vztyčenýma rukama. Její postoj má vyjadřovat nezávislost a motivaci žít na 100 %. V popisku u této dívky naleznete i nějaký moudrý citát, který vás poučí o životě a zároveň dodá chuť žít. Po dvou konverzacích zjistíte, že je vlastně dost průměrná a obyčejná.

A zde by měli čeští poslanci brát alespoň dvojnásobek současné částky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články