fb pixel Tak to je ona: světlo světa spatřily první fotky Brie Larson v kůži Captain Marvel – G.cz
Vyhledávání

Tak to je ona: světlo světa spatřily první fotky Brie Larson v kůži Captain Marvel

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Fanoušci marvelovek, pozor! Takhle bude vypadat nejsilnější hrdinka jejich komiksového světa, Captain Marvel. Role se zhostila oscarová herečka Brie Larson a superhrdinský oblek jí podle nás fakt sedne. První fotky s chystaného snímku zveřejnil magazín Entertainment Weekly. Jaké další známé tváře nás ve filmové novince překvapí?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 6.9.2018, 15:31

Ta nejlepší

Rok 2019 bude filmově skutečně bohatý. už v březnu nás čeká nová marvelovka s hrdinkou, kterou jsme v rámci MCU ještě neviděli. Oscarová herečka Brie Larson se na velkém plátně představí jako Carol Danvers, po nabušení její DNA superschopnostmi známou pod hrdinským jménem Captain Marvel.

Příběh jedné z nejsilnějších marvelovských hrdinek slibuje kvalitní podívanou a my už se fakt těšíme. Magazín Entertainment Weekly teď odtajnil pár prvních fotek z filmu a navíc se ven dostala i jména těch, kteří Larson budou sekundovat.

V roli hrdiny Mar-Vella, jehož supergeny z Carol udělali Captain Marvel, se podle drbů ukáže Jude Law. Záporáka Talose, který vede mimozemšťany z rasy Skrull, má ztvárnit Ben Mendelsohn, kterého si pamatují fandové Star Wars, a to jako Krennica z Rogue One. Samuel L. Jackson jako Nick Fury je samozřejmostí, příjemným překvapením je Lee Pace, který bude hrát Ronana z rasy Kree. Captain Marvel se tím pádem propojí se světem Strážců galaxie.

To zní jako solidní nálož, co říkáte?

A tady se podívejte, jaké zajímavé premiéry nás čekají na podzim 2018.

Podobné články

Doporučujeme

Další články