Jiří Drahoš v rámci kontaktní kampaně navštívil Miloše Zemana v domově seniorů – G.cz
Vyhledávání

Jiří Drahoš v rámci kontaktní kampaně navštívil Miloše Zemana v domově seniorů

Drahošová, pokud se stane první dámou, má v plánu se aktivně zapojovat do dění přímo spojeného s prezidentským úřadem. Vsadit si můžete i na to, jestli Jiří Drahoš založí novou politickou stranu. Michal David bude vyznamenán Milošem Zemanem. + DALŠÍ 1 FOTKA

Na internetu se před nedávnem objevila fotografie z léta 2012, na které si současný kandidát na prezidenta, profesor Jiří Drahoš, podává ruku s povědomým seniorem v domově důchodů kdesi na Vysočině. Šlo o Miloše Zemana v delíriu. Fotografie vyvolala poprask a diskutuje se o tom, že kdosi před šesti lety vytáhl odpočívajícího Miloše, opět jej hodil do formy a oznámil jeho kandidaturu ve volbách. Také je vám z toho šloufl?

Dirk Diggler
Dirk Diggler 23.1.2018, 15:33

Drahoš navštívil Miloše v domově důchodců

Psal se rok 2012 a profesor Jiří Drahoš si tehdy poprvé uvědomil, že změní společnost jiným způsobem než skrz laboratorní pokusy a vědecké objevy. Rozhodl se proto, že započne svou společensko-prospěšnou kampaň a začne navštěvovat domovy důchodců po celé České republice. V létě 2012 navštívil i jeden nejmenovaný domov pro vysloužilé alkoholiky na Vysočině. Mezi vysloužilými a zasloužilými obyvateli domu byl i jeden notoricky známý obličej s notorickými sklony k popíjení bílého vína a neustálému zapalování si cigaretky, kdykoliv je to jen možné.

Když k němu přistoupil prezident Jiří Drahoš a chtěl mu mu podat ruku, tak měl Miloš bohužel obě ruce plné. V jedné ruce držel víno a ve druhé cigaretu. Následovalo těžké rozhodnutí, jestli odložit cigaretu nebo sklenku vína. Miloš se nakonec rozhodl uchopit víno do levé ruky a cigaretku típl odhozením na zem. Když se ho však Drahoš zeptal, jak se pan Zeman má, tak se místo odpovědi dlouze napil vína a mlčel. Jednalo se pravděpodobně o první setkání Drahoše a Miloše v historii.

Drahošovi se zdál přidrzlý senior podezřelý, nevěnoval tomu ovšem příliš velkou pozornost. Při odchodu z místnosti však Drahoš uslyšel pokřik: „Drahoši, ty fíkuse!“ Drahoš se hbitě otočil, avšak nepostřehl, kdo z davu důchodců to byl. Proto šel dál a opět uslyšel tu stejnou hlášku. Opět se otočil, a opět nikoho nepřistihl. Podezříval však tichého seniora, který ucucával ze sklenky vína a koukal z okna. Obvinit ho ale nemohl, protože si nebyl jistý.

Vrátí Drahoš Zemanovi úder tento víkend?

Následující den byl Zeman povolán Šloufem do služby, započal svou prezidentskou kampaň a stal se prezidentem. Pětiletý mejdan na Hradě utekl jako voda.

Uběhlo už 6 let, jenže staré křivdy se nezapomínají. Z vysočínského seniora je opět zkušený politik v nejlepší formě a z uťáplého fíkuse rovnocenný konkurent v boji o post prezidenta ČR. Ukáží však až diskuze, které proběhnou v tomto týdnu.

Každopádně běžte volit 26. a 27. ledna ve druhém kole prezidentských voleb a rozhodněte se správně.

A zde je životní cesta prezidentských kandidátů Miloše Zemana a Jiřího Drahoše.

Podobné články

Doporučujeme

Další články