Jaromír Soukup je nominován na cenu Emmy. Ve všech kategoriích

Obrázek uživatele Dominik Landsman
01.1.2018, 10:01

Letošní udílení cen Emmy má své české želízko v ohni. Respektive spoustu želízek v ohni anebo želízko ve spoustě ohňů, chcete-li.

Nejvytíženější český moderátor, který se v primetimu objevuje i několikrát denně a kterému se po zásluze přezdívá druhá Brožová, dokázal něco, o čem si jiní čeští moderátoři a herci můžou nechat jenom zdát. Díky své píli, nasazení a soustavné snaze dosáhnout něčeho, na co nemá ani náhodou, si ho všimli akademici z USA. Na letošním udílení cen Emmy tak má Jaromír Soukup velkou šanci některé ocenění získat, jelikož je nominován téměř ve všech kategoriích.

„Je to hlavně o tom, jít si za svým snem. Já měl vždycky sen o tom, že budu mít svůj pořad. Že budu uznávaný moderátor. No a pak jsem jednoho dne koupil televizi a začal v ní moderovat své pořady. Takový příběh by nenapsal ani Hollywood,“ usmíval se Jaromír Soukup, který se posléze štěstím rozbrečel.

Pojďme se nyní podívat, s jakými koňmi bude Jaromír Soukup bojovat o cenu Emmy a ve kterých kategoriích.

1. Nejlepší komediální pořad – TV Barrandov.

- Zde byla nominována celá televize, neboť bylo velmi těžká vybrat jeden jediný pořad.

2. Nejlepší dramatický pořad – Aréna Jaromíra Soukupa

3. Nejlepší minisérie – Rozhovory s prezidentem Zemanem

4. Nejlepší televizní film – Slunce, seno, Soukup

5. Nejlepší zábavný pořad – Pocity Jaromíra Soukupa (novinka z dílny TV Barrandov, kde Jaromír Soukup mluví před zaplaceným retardovaným publikem dvě hodiny o svých pocitech)

6. Nejlepší soutěžní reality pořad – Chcete být Soukupem?

7. Režie – Zde se bohužel Jaromír Soukup neúčastní, jelikož jeho pořady nemají režiséra. Jenom se zapne kamera, obecenstvo se postříká hadicí, aby aspoň reagovalo na světlo, a Jaromír Soukup ze sebe začne intuitivně dělat debila.

8. Scénář – Nominaci ve všech scénáristických kategoriích získal Soukupův bišonek Flíček, který píše Soukupovi všechny scénáře takzvaně na tělo.

Jestli Jaromír Soukup nějakou ze svých nominací promění v ocenění, to ukáže až čas. Jisté ale je, že do té doby přispěchá s další desítkou nových pořadů, jejichž moderování se sám zhostí.

A tady se můžete podívat na jímavý příběh Soukupovy tabule prospěšnosti trochu více do podrobna.


Komentáře