fb pixel Sejdou se Trump, Zeman a Masaryk a... Jiří Ovčáček a jeho tabule baví internet – G.cz
Vyhledávání

Sejdou se Trump, Zeman a Masaryk a... Jiří Ovčáček a jeho tabule baví internet

Kdo je prospěšný pro lidi a kdo ne? O tom na TV Barrandov rozhodoval Jiří Ovčáček.
Zdroj: Facebook

Není vyjádření nebo úkonu, kterým by Jiří Ovčáček nedokázal pobavit alespoň část společnosti. Mluvčí prezidenta Zemana bude vděčným tématem hovoru už asi navždy. Jeho nejnovější kousek je už sice na hraně mezi srandou a smutkem, i tak se ale stal hitem českého Facebooku.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 6.12.2017, 15:10

Ovčí tabule

Pokud jste měli pocit, že Jiří Ovčáček už dlouho nepředvedl zábavný kousek, tohle je lahůdka přesně pro vás. Mluvčí prezidenta Zemana byl v úterý večer hostem pořadu Aréna Jaromíra Soukupa na TV Barrandov.

Součástí jeho vystoupení bylo i umístit fotky vybraných státníků a politiků do jednoho nebo druhého sloupce podle toho, zda dle jeho názoru byli, či nebyli tzv. lidoví, tedy prospěšní pro lid. Vybírat mohl z nesourodé skupinky čítající například T. G. Masaryka, Vladimír Putina, Michala Horáčka nebo, pochopitelně, Miloše Zemana. Jak to Ovčáček zhodnotil vidíte výše.

Na bizarní výjev na sociálních sítích mezi prvními upozornil novinář Michal Zlatkovský, který si tento skvost rovnou nastavil jako úvodní fotku na facebookovém profilu. Pochopitelně se to setkalo s velkým ohlasem a neobešlo bez několika poznámek. "Hádanka - koho se Miloš Zeman bojí?" táže se jistý diskutér pod obrázkem. "Masaryk, Trump a Zeman zařazení do jedné skupiny, to je hodně těžkej surrealismus," poznamenala zase jiná uživatelka sociální sítě.

No. To tedy fakt je!

A tady 7 důvodů, proč si nevážit Jiřího Ovčáčka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články