fb pixel Islámský stát chtěl přejmenovat Vánoce na ramadán, Okamura řekl NE – G.cz
Vyhledávání

Islámský stát chtěl přejmenovat Vánoce na ramadán, Okamura řekl NE

Zdroj: Facebook - Tomio Okamura

Další velký úspěch zaznamenal Tomio Okamura spolu se svou stranou Svoboda a přímá demokracie. Jeho voliči na něj mohou být opět patřičně hrdí. Islámský stát se totiž pokoušel přejmenovat Vánoce na ramadán, což je náboženský půst a hlavně jeden z pilířů zákeřného islámu. Okamura řekl jasné NE a hrozbu odvrátil.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 5.12.2017, 17:19

Tomio na výletě v Berlíně kontroloval zátarasy

Předseda SPD Tomio Okamura to opět dokázal, když zastavil Islámský stát před znásilněním Vánoc. Islámští teroristé se totiž pokoušeli ukrást náš nejoblíbenější křesťanský svátek a nahradit ho ramadánem, takže bychom místo přejídání a opíjení se u vánočního stromku drželi měsíční půst. Když se to náš oblíbený čtvrteční Moravák z Japonska dozvěděl, byl zrovna na kontrole v Berlíně, kde testoval protiteroristické zátarasy na vánočních trzích.

„Zrovna to čtu na Aeronetu. Ráďa Kotenů mi to před chvílí poslal na Facebooku,“ komentuje celou situaci Tomio Okamura. Jakmile Tomio tuto neradostnou zprávu dočetl, tak se naštval a bouchl vší silou se zatnutou pěstí do stolu. „Kalouskův blok o této zprávě nechce ani slyšet. Když jsem jim to poslal do naší společné skupiny na Facebooku, tak se tam neukázalo ani zobrazeno,“ dodává Tomio a nasedá do svého automobilu a jede z Berlína do Prahy za svým SPD týmem zachránit Vánoce před Islámským státem. Rovněž nasedáme do auta a jedeme za ním.

Tomio zachránil zemi před Islámským státem

V Praze to chce Tomio vzít autem přes Pařížskou, jenže nemůže kvůli protiteroristickým zátarasám, proto parkuje na modré a běží přímo do sídla hnutí SPD, kde čeká zbytek poslanců. V kanceláři je poměrně rušno. Ráďa dělá rešerše z dezinformačních webů a Míla volá do rádia Blaník a vyžaduje Argemu na přání. Moderátor vyslechl Mílovo přání a kanceláří se line píseň Tohle je ráj, která prý zpívá o vysněné zemi bez imigrantů.

Tomio vytahuje kameru a připravuje proslov na video podle klasického scénáře. Navíc přesně popisuje postup, podle kterého videa natáčí. Schéma je vždy totožné. Téma proslovu se čte vždy po slabikách, dvakrát a nahlas. Jeho fanoušci totiž neudrží pozornost déle než 20 vteřin, takže je lepší jim dvakrát přečíst téma, než je zahlcovat informacemi. Začíná tedy „IS-LÁM-SKÝ STÁT CHCE PŘEJ-ME-NO-VAT VÁ-NO-CE NA RA-MA-DÁN“ a znovu „IS-LÁM-SKÝ STÁT CHCE PŘEJ-ME-NO-VAT VÁ-NO-CE NA RA-MA-DÁN“. Tomio poté pokračuje: „SPD TOMUTO KROKU ŘÍKÁ NE. OPAKUJI. SPD ŘÍKÁ ISLÁMSKÉMU STÁTU NE!“ Pak následují klasické fráze o zastavení diktátu Evropské unie, zaražení ilegální imigrace a svobodě a přímé demokracii. V další větě je důležité pomluvit politickou konkurenci. Na závěr všem stačí popřát hezký den a zmínit, ať lidé napíší, co si myslí, do komentářů. Takto se vyhrávají volby a zároveň ničí Islámský stát!

Tímto způsobem můžete zachránit naši vlast před lstivým islámem i vy! Co si o tomto tématu myslíte? Napište nám do komentářů.

A zde je výkladový slovník slušnočeštiny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články