fb pixel Internet reaguje na odmaskovaného Prymulu a tajemného náhradníka – G.cz
Vyhledávání

Internet reaguje na odmaskovaného Prymulu a tajemného náhradníka

+ DALŠÍCH 22 FOTEK + DALŠÍCH 23 FOTEK

Kdybychom byli v Japonsku, Roman Prymula by pravděpodobně dávno páchal seppuku někde v kamrlíku na ministerstvu zdravotnictví. Nicméně nejsme. Takže mu s tím politickým harakiri musí pomoct premiér Babiš osobně.

Jan Studnička
Jan Studnička 23.10.2020, 11:54

Internet v úžasu

V pátek ráno republiku šokovala fotografie, kterou zveřejnil deník Blesk. Fotografie, kterou jste nejspíš všichni viděli. Symbol ochranných opatření, plukovník, šachista a ministr zdravotnictví Roman Prymula na ní opouští restauraci, která měla být zavřená, ale není, a nemá roušku, kterou by měl mít. Společnost mu dělal Jaroslav Faltýnek, muž, který nemůže chybět u ničeho strašného, co naše vláda spáchá.

Zatímco Faltýnek dělal v pátek ráno ve sněmovně všechno proto, aby stáhl vinu na sebe, a Roman Prymula se vykrucoval při rozhovoru s Respektem, Andrej Babiš ještě před polednem stihl oznámit, že oba dva budou odvoláni.

Jenže ministr zdravotnictví si postavil hlavu, že rezignovat nehodlá, takže Babiš musel chtě nechtě dojet do Lán a poprosit nejvyššího, jestli nemůže ministra zdravotnictví odovolat... a když už v tom bude, jestli by nemohl během příštího týdne jmenovat nového ministra. Ale pozor! Premiér sdělí prezidentovi pouze CV nového kandidáta, ale nikoli jméno! Proč?

Pravděpodobně proto, že jsme v psychedelické noční můře, která si hraje na stát. Každopádně... v galerii najdete ty nejlepší reakce na probíhající krizi, které jsme na netu našli.

Podobné články

Doporučujeme

Další články