Imigranti nám nejen berou práci, ale dotáhli k nám i žlutý pyl. Přesně, jak se to píše v koránu – G.cz
Vyhledávání

Imigranti nám nejen berou práci, ale dotáhli k nám i žlutý pyl. Přesně, jak se to píše v koránu

To, co poletuje ve vzduchu, to není řepka Za to Babiš fakt nemůže Za to můžou tihle Píšou o tom tady + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Je velmi pravděpodobné, že jste v posledních dnech zaznamenali všudypřítomný žlutý bordel, který poletuje ve vzduchu a usazuje se na autech, oblečení či nábytku.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 30.4.2018, 15:56

Rovněž pro vás nebude překvapením, že se jedná o pyl, který nám sem dotáhli islámští imigranti.

Zatímco podplacená média hřmí, že se může jednat o písek ze Sahary, případně jde o tuzemský pyl, neboť zrovna kvete všechno, co kvést může, chytří lidé, co nejsou ovce, vědí své.

Někteří státokazové dokonce tvrdí, že to žluté svinstvo je z řepky olejky, která se pěstuje téměř všude a opět za tím vidí Andreje Babiše. O tom, že se jedná o kampaň proti Babišovi, netřeba polemizovat.

Pražská kavárna, elity a podplacená média si mohou vymýšlet, jak chtějí, ale skutečnost je taková, že ten pyl přitáhli imigranti.

Jelikož všichni vlastenci, co brojí proti islámu, mají korán přečtený i několikrát, ví tedy, odkud vítr fouká.

Jak všichni víme, islám je náboženství násilné. Muslimům jde o to zničit bezvěrce a nastolit šaríu. V koránu je tomuto věnována celá jedna kapitola. Jelikož jste korán určitě četli a právě proto islámu tak rozumíte, víte, že strana 84 – 236 je vlastně návod, jak zničit Evropu.

V koránu se píše, že Prorokovi oddaní vezmou své iPhony a odjedou do Evropy v převlečení za jaderné fyziky a chirurgy. Zde se po statisících usídlí a začnou postupně ničit křesťanské hodnoty.

Ježíšům na kříži budou fixou přikreslovat falešné knírky a během zpěvu v kostele budou naschvál zpívat falešně křesťanské písně. Tak nahlodají křesťanské hodnoty a připraví půdu pro poslední úder. Mezi tím, co budou připravovat půdu, vezmou Evropanům práci.

Zatímco křesťanský bůh sesílal na zem kobylky jako trest, tak muslimský bůh sesílá na zem pyl. Je to samozřejmě dáno tím, že křesťanský bůh měl větší finanční možnosti než ten muslimský a mohl si dovolit deset egyptských ran, kdežto muslimský měl peníze pouze na jednu ránu a to navíc ve formě pylu, nicméně o to tu možná jde. O to, pyl podcenit.

Lidé si myslí, že jim pyl snad neublíží, ale muslimové vědí, že to tak není. Pyl dokáže rozkýchat nejednoho alergika. Zatímco alergici budou kýchat a nealergici omývat svá nažloutlá auta, muslimové toho využijí a obsadí celou Evropu.

Lidé bděte, než bude pozdě. Nenechte se zastrašit pylem. Hlídejte si své hodnoty.

Poznámka redaktora. Anžto se na internetu pohybují lumeni, co věří všemu, co si přečtou, je naší morální povinností uvést, že tento článek je smyšlený. Imigranti k nám žlutý pyl nedotáhli. To ilumináti.

A tady zjistíte, co by se stalo, kdyby nebyli žádní imigranti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články