4 věci, co by se staly, kdyby nebyli žádní imigranti

Obrázek uživatele Dominik Landsman
08.8.2017, 10:08

Pojďme si na chvíli představit, že se Evropa nepotýká s náporem uprchlíků.

Jak by se v takovém světě žilo? Co všechno by bylo jinak?

1. Ortel by šel žebrotou

Kapela Ortel by byla dozajista pouhou kapelou lokálního významu, přičemž její věhlas by rezonoval maximálně v komunitě sympaťáků a gentlemanů s vytetovaným hákovým křížem na obličeji. Tomáš by se svou kapelou objížděl za cesťák kulturáky nebo „narozeninové oslavy“ a byl by rád, že je rád.

Ortel po hudební stránce nemá co nabídnout, takže absence nasranosti ve společnosti a takovýho toho vnitřního boje za naše hodnoty by mu rozhodně neumožnila zažít úspěch, jaký má nyní.

2. Tomio Okamura by si imigranty musel vymyslet

Přední český vlastenecký Japonec českého původu, Tomio Okamura, by bez imigrantů musel vyřešit, čím jiným lidi vystrašit a vykřikovat, že je ochrání. Ono by se možná něco našlo, ale nešlo by to tak po másle, jako za stávajícího stavu.

Jasně, pořád by měl svůj zlatý grál „přímou demokracii“, která je jeho mokrým snem už drahně let, ale stačilo by to? Bez imigrantů by měl velmi malou páku k tomu, že zastaví diktát EU.

On je ale Tomio šikovný populista. On se pro to narodil. Vycítí náladu ve společnosti a dokáže oslovit nasrané lidi.

3. Kleslo by vlastenectví

V současné nelehké době plné imigrantů, muslimů, mešit a podobně, je vlastenectví v České republice velmi populární. Ta snaha udržet ty naše hodnoty zuby nehty a hrdě se hlásit ke své vlasti je v poslední době velmi blízko historickému maximu.

Pokud by imigranti nebyli, byli by lidé i tak hrdí na naše hodnoty a hlásili by se ke své vlasti. Pravděpodobně ne v takovém rozsahu.

4. Ubylo by těch, kteří nejsou rasisté, ale…

Bez čmoudů, slimáků a podobné svoloče valící se na nás z Afriky by lidé neměli potřebu toho vnitřního boje, kdy nechtějí být rasisté, ale musí.

Vše by bylo v pořádku a všichni bychom svorně nesnášeli cikány, drželi se za ruce a tančili nazí na rozkvetlé louce.

A TADY máte naopak pět věcí, co se stane, až nás ovládnou imigranti.


Komentáře