fb pixel Zdeněk Troška chce zfilmovat Bibli. Jedná s Ježíšem o právech – G.cz
Vyhledávání

Zdeněk Troška chce zfilmovat Bibli. Jedná s Ježíšem o právech

Natočit Bibli je velká výzva Zdena několikrát dokázal, že umí točit velké filmy Martin Zounar bude ve filmu hrát Boha + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Král taškařic a oddechových filmů, Zdeněk Troška, hodlá převést na plátno jednu z nejzásadnějších knih v historii lidstva. Anžto Troška není žádný troškař, hodlá zfilmovat Bibli.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 1.5.2018, 17:00

V historii kinematografie se objevila řada filmů, které byly volně inspirovány Biblí, popřípadě si vypůjčily některé její pasáže. Doposud se však nikdo nepokusil zfilmovat celou Bibli.

„V plánu jsou zatím dva díly. Starý zákon a Nový zákon. Všechno je připravené a už jenom čekáme, až dohodneme autorská práva. Natáčet by se mělo začít v srpnu v jedné malebné české vesnici. Jak je u mě zvykem, hodlám využít krás české krajiny, aby si divák přišel na své.

Hodně mi záleží na tom vypíchnout hlavně tu humornou notu, která na první pohled nemusí být v Bibli vidět. Jelikož jsem hodně invenční, tak jsem přidal do Bible i několik vedlejších postav, které v samotné Bibli zmíněny nejsou. Za všechny můžu vypíchnout například starou Bláhovou, drbnu, která ví o všem, co se šustne a informace posílá dál.

I herecky to mám skoro už vyřešené. Ve velké roli zde uvidíme Martina Zounara v roli Boha.“

Pochlubil se Zdeněk Troška na tiskové konferenci.

Zatímco Zdeněk Troška si mne ruce, Vatikán svolal zasedání krizového štábu.

„Něco takového nemůžeme dopustit. Věhlas Zdeňka Trošky se dostal i k nám a my věříme, že je v zájmu křesťanství, aby Zdeněk Troška nechal Bibli na pokoji,“ rozčiloval se arcibiskup Pedro Montenner, člen vatikánské skupiny duchovních pro obranu křesťanství.

Vatikán se může klidně stavět na hlavu, ale vše má nyní v rukou Ježíš Kristus, který vlastní autorská práva k Bibli. Pokud si se Zdeňkem Troškou plácne, film bude a Vatikán má smůlu.

Ježíš Kristus zpravidla s médii nekomunikuje. Na svém Instagramu pouze vzkázal, že se zatím pročítá scénář a podle toho se rozhodne.

Pokud Ježíše scénář zaujme, můžeme se již příští jaro těšit na novou ztřeštěnou komedii Zdeňka Trošky – Bible.

Poznámka autora: Informace uvedené v tomto článku jsou zavádějící. Článek je lež. Zdeněk Troška nebude točit Bibli. Bude točit Korán.

To je taky ale lež. Všechno je lež. Nikomu nevěřte. Jdou po vás. Chtějí vás zničit.

A tady se můžete podívat na srovnání Bible a Koránu, keré se islamofobům nehodí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články