Hnědé líbánky podle Jakuba Jandy: Míří Volný a Klaus mladší do Srbska na ruskou špionáž? – G.cz
Vyhledávání

Hnědé líbánky podle Jakuba Jandy: Míří Volný a Klaus mladší do Srbska na ruskou špionáž?

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Přáteli Ruska nenáviděný Jakub Janda, který pracuje jako výkonný ředitel v think tanku Evropské hodnoty, na svém Twitteru vypustil informaci, že delegace školského výboru, do které patří i čerstvě vyloučení Lubomír Volný (ex-SPD) a Václav Klaus mladší (ex-ODS), vycestuje do ruské zpravodajské základny v Srbsku.

Martin Miko
Martin Miko 18.3.2019, 13:53

Opravdu míří Klaus a Volný na ruskou špionáž?

Podle výkonného ředitele Evropských hodnot Jakuba Jandy se delegace školského výboru, do kterého patří kromě dvou nechtěnných poslanců i Miloslava Rutová a Julius Špičák, míří do Srbska, což je podle něj de-facto ruská zpravodajská základna pro většinu Balkánu. "Předtím jeli do Ruska, v oblasti školství jedné z nejzaostalejších zemí. Určitě se tam školský výbor má co učit, panebože," rozčiluje se Janda na sociálních sítích.

Výjezd delegace výboru pro vědu, vzdělávání, kulturu, mládež a tělovýchovu, by se měl uskutečnit ve dnech 18. až 22. března.

Předsedou tohoto výboru je Václav Klaus mladší, avšak po jeho vyloučení z ODS by měl v této pozici skončit, jak uvedl předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura při tiskové konferenci. Do dnešního odletu však Václava Klause mladšího vyloučit nestihnou, takže výjezd se pravděpodobně uskuteční.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat, když Lubomír Volný na svém Facebooku vzkázal panu Jandovi: "Gay prostitute Jakube Jando, přestaňte být i idiotem," což pod příspěvkem spustilo vlnu hejtu a nenávisti na jeho osobu.

A zde se dozvíte o tom, proč nezodpovědné biomatky v Itálii dostanou pokutu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články