Duben - v karanténě hynem: Galerie Vainových koláží, která vás naladí na to, že bude líp – G.cz
Vyhledávání

Duben - v karanténě hynem: Galerie Vainových koláží, která vás naladí na to, že bude líp

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Prožili jsme i letos apríl, Hitlerovy narozeniny a pálení čarodějnic, a duben je za námi. V karanténě byla sice nuda, ale za to jsme zvládli zkouknout dlouho odkládané seriály a filmy, a navíc jsme společně s Vainem vymysleli pár velmi hloupých a urážlivých vtipů, které perfektně glosují současnou situaci.

Martin Miko
Martin Miko 6.5.2020, 10:43

Duben - ještě tam budem

Duben v karanténě utekl jako voda a Češi se před očima mění. Netráví totiž tolik času v práci, protože mají buď zavřenou živnost nebo dělají formou homeoffice. Jiní pro změnu pracují méně. Každopádně všichni mají jedno společné. Nemohou do hospod, takže sportují a výletují, což rozhodně není na škodu. Jisté však je, že 11. května 2020 se otevřou všechny terasy, takže když se počasí umoudří, našinci se vrátí do zajetých kolejí s půlitrem v ruce a mastnou pusou od vepřového kolene. Hospoda je totiž něco, co nám chybí nejvíc.

Zatímco některým chybí hospoda, tak jiní jsou v těchto dobách bezradní. Řeč je například o živnostnících a lidech, kteří jsou závislí na jednorázových a sezonních akcích. Zapláčou rovněž i pořadatele hudebních festivalů, kteří museli letošek odpískat, a to vše kvůli zákeřném koronaviru, který nám zrušil a zavřel v podstatě vše, co máme rádi, ale nebojte se – bude líp! Samozřejmě, že zásadní otázkou je, komu bude líp, protože vše nasvědčuje tomu, že prozatím jen bílým koňům, kteří získávají veřejné zakázky na nákup roušek a respirátorů nebo Číňanům, kteří nám draze prodávají své nekvalitní a špinavé výrobky.

My samozřejmě stále zůstáváme nad věcí a společně s našim vrchním kolážistou Vainem se snažíme glosovat současnou dobu plnou zákazů, umírajících živnostníků a pomatených příkazů a uvolňování vlády, které se mění někdy i několikrát za den. V následující galerii pochopíte víc než, kdybychom sem psali další odstavce textu.

Pokud vám tohle nestačilo, tak sledujte náš Facebook, kde najdete koláží celou hromadu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu