Demonstrace proti Ondráčkovi financoval Kalousek a USA – G.cz
Vyhledávání

Demonstrace proti Ondráčkovi financoval Kalousek a USA

Demonstrace na Václaváku byl jeden velký podvod Přítomnost Donalda Trumpa byla podezřelá Na demonstraci dohlíželi agenti CIA + DALŠÍ 1 FOTKA

Pondělní demonstrace, které se konaly na náměstích po celé republice, byly svolány za účelem protestu proti „mlátičce“ Ondráčkovi a když už tam lidé byli, tak i proti Babišovi. Tento hezký akt demokracie však kalí nepříjemný fakt a to ten, že všechny demonstrace platil Kalousek a USA.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.3.2018, 12:20

„Seděl jsem doma, když tu mi zazvonil telefon. Byl to Kalousek. Řekl mi, že mi dá pětikilo, když se seberu, vyrobím si transparent s nápisem: „Babiše do koše,“ a půjdu protestovat na Václavák. No, tak jsem šel no. Pětikilo dobrý,“ prozradil pan Jonáš, který se spolu s dalšími placenými protestujícími zúčastnil demonstrace na Václavském náměstí.

„Bylo to někdy nad ránem. Někdo zvonil, tak jsem šel otevřít. Za dveřmi stáli tři chlápci v černých brýlích a kvádrech. Legitimovali se jako agenti CIA a hovořili anglicky. Nabídli mi čtyři stovky, pokud půjdu večer na Václavské náměstí demonstrovat. Souhlasil jsem,“ potvrdil spekulace o financování USA další z demonstrujících, pan Štěpán.

Na místě demonstrace jsme měli několik zpravodajů a všichni do jednoho hlásí, že davem protestujících procházel Donald Trump a rozdával lidem peníze, aby zůstali. Kalousek zase obcházel občany a nabízel jim teplý čaj nebo svařák. Vše bylo dobře zorganizováno a bylo vidět, že i patřičně zafinancováno.

Přivolaní zástupci médií byli proškoleni, co mají zabírat a jak o demonstraci informovat. Původních zhruba dvě stě demonstrujících bylo postprodukčně ve studiích počítačově upraveno na několik tisíc, aby to vypadalo, že se celé náměstí téměř zaplnilo.

Neúplatná média, která se nedají podplatit a informují o dění pravdivě a objektivně, jako třeba Parlamentní listy nebo zástupci TV Barrandov nebyly do prostorů demonstrace vpuštěny, neboť by se provalilo, jak to ve skutečnosti opravdu je.

Po konci demonstrace se dostavil na místo i Soros, který každému protestujícímu osobně poděkoval za účast a předal jim upomínkové předměty.

A tady máte 5 špatných věcí, za které může Kalousek.

Podobné články

Doporučujeme

Další články