fb pixel 5 špatných věcí, za které může Kalousek – G.cz
Vyhledávání

5 špatných věcí, za které může Kalousek

Miroslavu Kalouskovi jsou přisuzovány jen ty nejhorší věci. Nutno dodat, že často oprávněně.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 17.2.2017, 11:03

Temná strana politické síly nese jméno „Kalousek“. Pokaždé, když se někde stane něco špatného, visí ve vzduchu právě jeho jméno.

Je až s podivem, že po všech těch věcech, které provedl, stále ještě není zavřený ve vězení a že doposud nebyl lámán v kole. Díky investigativní práci našich reportérů se nám podařilo zjistit, za co všechno Kalousek může.

1. Za váš životní neúspěch

Jste zahořklý lempl, co maká dvanáctky někde za pásem, je rozvedený, má na krku exekuci, protože si půjčil na plasmovou televizi a neměl na splátky? Není potřeba začít hledat vinu v první řadě u sebe. To by nikam nevedlo. Pamatujte, že za to, že jste v prdeli a nemáte vlastně žádnou budoucnost, může Kalousek. Ta svině jedna svinutá.

2. Za imigranty

Jako takhle. Za to, že na ulici zakopáváte o muslimské imigranty, za to, že vám imigranti vzali práci a znásilnili ženu, za to, že imigranti ničí vaše hodnoty, nutí vám kebab a odpalují se v pražském metru, za to všechno může Merkelová a ten malej připosránek Sobotka. Nezapomínejte na to, že i Kalousek nese svůj díl viny. Co by to bylo za apokalypsu, kdyby v ní neměl Kalousek prsty.

3. Za Andreje Babiše

Nemáte rádi Andreje Babiše? Víte, kdo může za Andreje Babiše? Za Andreje Babiše nemůže Andrej Babiš. Za Andreje Babiše může Kalousek.

Babiš tohle nechtěl. On nechtěl být politik. Podle jeho slov on stále není politik. Babiš si chtěl v klidu provozovat svou rodinnou firmu, chodit na golf, dělat si to svoje zemědělství. Farmařit.

Jenomže on toho měl už dost. Měl dost toho, jak Kalousek ničil naši krásnou zemi. Nezbylo mu nic jiného, než napéct koblihy a vrhnout se do veřejného života. Za EET vlastně může Kalousek. I za Čapí hnízdo může Kalousek.

4. Za to, že na Západě mají více peněz

Už vás irituje, jak Němci, Angličané nebo Francouzi berou víc peněz než vy? Vždyť i ti Rakušáci mají mnohem vyšší minimální mzdu než my. Jak k tomu přijdeme? Je tohle fér?

Za to, že jsme pozadu, za to nemůžou komunisti. Naopak. Ti se snažili. Zajistili každému práci, byt a jistoty. Za nich bylo dobře.

Za to, že průměrný Rakušan je pětkrát bohatší než vy, za to může Kalousek.

5. Za 11. září

Existují teorie, že teroristické útoky na dvojčata v New Yorku 11. září nespáchali teroristé. Dokonce za tím možná nestála ani americká CIA. Některé teorie uvádí, že za 11. září může Kalousek.

Navíc Kalousek může i za 12. září. Kalousek může za každej podělanej den. Pokud vás například 7. srpna vyhodí z práce a pak vás přejede autobus, tak za 7. srpna může Kalousek.

A TADY máte 3 důvody, proč milovat Miroslava Kalouska.

Podobné články

Doporučujeme

Další články