ČSSD odhlasovala vládu s Babišem. To znamená, že komunisté jsou u moci, a tak Zeman pálí rudé trenky – G.cz
Vyhledávání

ČSSD odhlasovala vládu s Babišem. To znamená, že komunisté jsou u moci, a tak Zeman pálí rudé trenky

Zdroj: koláž G.cz

Sociální demokracie si odhlasovala, že půjde do vlády s Andrejem Babišem. Role tak jsou rozděleny. ČSSD bude plnit program, ANO jejich úspěchy prodá za své a KSČM bude o všem rozhodovat. Zeman tohle všechno oslavil již včera. Pálí červené trenky, protože jeho náklonnost ke komunistům a Putinovi v jeho případě už není urážka, ale spíš pozitivní reklama.

Petr Boháček
Petr Boháček 15.6.2018, 16:56

Co chtějí komunisté? Zdanění majetku, který komunisté církvím ukradli a vláda jim ho konečně vrací. Andreji Babišovi se to hodí do krámu. Má totiž údajně v plánu požadovat po EU zdanění dotace, kterou ukradl na Čapí hnízdo a firma Imoba jí má vrátit. Církev si přeci ten majetek nakradla během stovek let vymývání mozku lidem! Takže vlastně stejně jako Evropská unie.

Restituce sice můžeme přežít, ale vliv komunistů na zahraniční politiku ne. Veškeré navýšení vojáků do zahraničních misí podle jedné z podmínek podpory vlády ze strany KSČM je, že to musí být schváleno Radou bezpečnosti OSN. Právo veta v rukou Číny a Ruska, řídícími jednotkami komunistické strany, činí OSN nefunkční. To může být pozitivní. Až si nástupce Putina bude muset pořádně upevnit politickou moc v Rusku skrz rozhýbání konfliktu na Ukrajině a do Čech zamíří tisíce ukrajinských uprchlíků, tak prostě Česká republika své zájmy a spojence bránit nebude. Komunisté nám totiž vysvětlí, že na Rusko zaútočila samotná ukrajinská hranice – kterou se jen snažili mírumilovně posunout.

S nadsázkou se říká, že Rusko sousedí s jakoukoliv zemí, s jakou sousedit chce. Česká republika ale už díky spojení Kreml-Hrad občas vypadá jako středoevropský Kaliningrad. Nemáme tady sice raketové a protiletadlové systémy, ale skrz prezidenta Zemana od nás podobně dokážou střílet napříč Evropou dezinformační salvy. Tím dalším kritickým novičokem, na který všichni netrpělivě čekají, je prosazení ruské státní firmy Rosatom na dostavení jaderných bloků. Tím by bylo Zemanovo nadživotní veledílo dokonáno a Česká republika by byla na desítky let energeticky závislá na Moskvě. Vláda závislá na komunistech je k tomu důležitým krokem, který si zaslouží oslavu pálením trenýrek v příhodné barvě.

Věřit, že Babiš či ČSSD, nyní ovládaná Zimolovci, tomu dokážou zabránit, je těžké. Věřit, že tomu zabrání Dominik Feri tím, že vyběhne schody na Stalina v nové kampani Zpátky k TOPce, je ještě těžší.

Podobné články

Doporučujeme

Další články