Co s dlouhými zimními večery? Pořiďte si vlastenecké pexeso Tomia Okamury – G.cz
Vyhledávání

Co s dlouhými zimními večery? Pořiďte si vlastenecké pexeso Tomia Okamury

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Mnohdy je náročné vymýšlet neustále nové dárky k narozeninám a dalším slavnostním událostem, což víme sami dobře. Co takhle darovat vlastenecké pexeso Tomio Okamury, které zaručeně zkrátí dlouhé zimní večery. Vaše děti si navíc díky němu natrénují názvy jídel.

Martin Miko
Martin Miko 28.8.2019, 12:38

Vlastenecké pexeso

V posledních měsících se u předsedy SPD Tomia Okamury objevuje na jeho sociálních sítích takový nešvar, který spočívá v tom, že se minimálně třikrát týdně pochlubí tím, že se naobědval v pozdních hodinách, zatímco ostatní už šli na oběd ve 12 hodin. To ovšem není vše, protože na svůj oběd vždy namotá jakýsi závažný problém, který se týká upchlíků, Kalouska, zákeřné EU nebo miliardáře Bakaly, takže z fotografie u oběda je komplikovaný elaborát, kterému 90 % voličů SPD absolutně nerozumí. Zato se však zmůžou na popřání dobré chuti. Tomio vždy doplní svůj sloh o větu typu: „Také vám smažený sýr chutná?“

Tomiově zálibě v jídle si samozřejmě nelze nevšimnout, takže není divu, že jsme vás o ní nedávno informovali v článku. On však stále nepřestal a neustále nás bombarduje svými pozdními obědy, tradičními zabijačkami a domácí vajíčkovkou. Toho si všiml i jeden jeho fanoušek na Sociálních sítích a vytvořil jediné vlastenecké pexeso na dlouhé zimní večery, které si můžete stáhnout zde.

Tohle pexeso si určitě chceme zahrát. Jen se bojíme, že při jeho hraní budeme mít pořád hlad.

A zde vás určitě pobaví Marta Semelová, která přišla o práci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu