Praha poslala Semelovou na pracák. Rudou Martu vyhodili ze čtyř školských rad. Konečně – G.cz
Vyhledávání

Praha poslala Semelovou na pracák. Rudou Martu vyhodili ze čtyř školských rad. Konečně

Nenechte se třešněmi posednout nebezpečně moc! + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Komunistům se v Babišově vládě sice daří skvěle, jenže totéž nemůže v poslední době nahlas říct bývalá poslankyně a stalinistka Marta Semelová, která skončí v radách čtyř škol, které jsou zřizovány Prahou. Za vším jsou její neomluvitelné výroky o justiční vraždě Milady Horákové. Okupaci Československa v roce 1968 v minulosti nazývala jako internacionální pomoc. Ano, měli ji vyhodit už dávno.

Martin Miko
Martin Miko 27.8.2019, 12:35

Nejsovětštější, máte padáka!

Hvězda zaryté komunistky Marty Semelové padá k zemi jako Mir. Jen si vzpomeňme na to, jak se po posledních volbách do Poslanecké sněmovny nestala poslankyní a později se jí nepodařilo prosadit ani ve vedení pražského magistrátu. V pondělí ráno se pražští raní rozhodli ji odvolat ze školských rad čtyř pražských základek, ve kterých působila. Na tyto pozice se v minulém období Marta Semelová dostala hlavně díky hnutí ANO.

Podle serveru Neovlivní.cz se takto radní rozhodl kvůli kontroverzních výroků, které Semelová v minulosti vypustila ohledně justiční vraždy Milady Horákové, kterou zabil komunistický režim. V pořadu Hyde Park na ČT24 se Semelová nestyděla zpochybnit, že by přiznání Horákové ve vykonstruovaném procesu bylo vynucené. Tehdy o ní řekla: „Za politického vězně se mnohdy považují lidé, kteří byli ne politickými vězni, ale prostě měli za sebou obyčejnou kriminální činnost.“ Následně okupaci v roce 1969 přirovnala k internacionální pomoci. Za to si tehdy dokonce vysloužila žalobu od právníka Michala Kincla (TOP09), ve které bylo požadováno, ať se omluví. Soud nakonec rozhodl, že se Semelová omlouvat nemusí.

Jenže boží mlýny melou pomalu, ale jistě. A tak bylo rozhodnutp, že Semelová už nemůže dál působit v Obchodní akademii Vinohradská, Středním odborném učilišti Ohradní, na Gymnáziu Budějovická a v Základní škole pro žáky se specifickými poruchami Na Zlíchově. My si samořejmě myslíme, že vedení ANO politiky s takovýmito názory vůbec nemělo do takovýchto pozic jmenovat, ale copak na nás záleží?

Sama Semelová je přesvědčena o tom, že se jedná o jakési politické vyřizování účtů, a že je v pozici politického protivníka. Doposud prý nikomu její dlouhodobě známé politické názory nevadily a za svou práci ve školských radách prý byla oceněna díky pracovitosti a odbornosti. Jenže to není tak úplně pravda; naopak, mnoha rodičům se přítomnost rudé Marty v radách škol jejich potomků vůbec nelíbila.

Otázkou je, jak je vůbec možné, že žena s takovými názory a minulostí může zastávat takto vysoké funkce ve školních radách. Odpovídat na to by mělo vedení ANO, kterému to zřejmě přijde jako něco naprosto normálního.

A zde je 5 důvodů, proč je Miroslav Kalousek nejlepší politik v historii naší země.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu