fb pixel Chyťte Bureše! Vyšla desková hra, založená na kauze Čapí hnízdo – G.cz
Vyhledávání

Chyťte Bureše! Vyšla desková hra, založená na kauze Čapí hnízdo

Chyťte Bureše! je zábavná desková hra pro celou rodinu.
Zdroj: Facebook

Tak tohle bude hit letošních Vánoc! Člověče, nezlob se a Dostihy a sázky jsou pasé, teď frčí politické deskovky. A zatímco Okamurův domeček v Tomiových novinách byl spíš pro srandu, novinka s názvem Chyťte Bureše! je pořádně propracovaná.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 27.11.2017, 16:39

Hon na Babiše

"Chyťte Bureše! je zábavná satirická stolní hra pro celou rodinu, svým herním principem na trhu ojedinělá. Těšte se na chvíle zábavy, protože z čeho se dělá sranda lépe než politiky?" Takový je oficiální popis nové české stolní hry, která si bere na paškál stíhání premiéra Andreje Babiše kvůli kauze Čapí hnízdo a vůbec absurditu celé současné situace.

Součástí balení jsou karty, na nichž jsou vylíčeny bizarní a komické politické kauzy kolem Babiše a jeho přátel. Hra je určena celé rodině a v jistém smyslu je vzdělávací, hlavně ale zábavná.

Ano, smějme se co nejvíc, protože teď je to ještě vtipné. A pořád je to ještě vtipné... Ale za chvíli, až Babiš stanoví menšinovou vládu, až se pak sněmovna rozhodne jeho a Faltýnka policii nevydat a až v lednu Babišův nejsilnější spojenec Zeman opět vyhraje prezidentské volby, to už bude jenom smutné, smutné, smutné.

A tady 5 věcí, co se stanou dřív než Babišovo vydání.

Podobné články

Doporučujeme

Další články