Chyťte Bureše! Vyšla desková hra, založená na kauze Čapí hnízdo

Tak tohle bude hit letošních Vánoc! Člověče, nezlob se a Dostihy a sázky jsou pasé, teď frčí politické deskovky. A zatímco Okamurův domeček v Tomiových novinách byl spíš pro srandu, novinka s názvem Chyťte Bureše! je pořádně propracovaná.

Hon na Babiše

"Chyťte Bureše! je zábavná satirická stolní hra pro celou rodinu, svým herním principem na trhu ojedinělá. Těšte se na chvíle zábavy, protože z čeho se dělá sranda lépe než politiky?" Takový je oficiální popis nové české stolní hry, která si bere na paškál stíhání premiéra Andreje Babiše kvůli kauze Čapí hnízdo a vůbec absurditu celé současné situace.

Součástí balení jsou karty, na nichž jsou vylíčeny bizarní a komické politické kauzy kolem Babiše a jeho přátel. Hra je určena celé rodině a v jistém smyslu je vzdělávací, hlavně ale zábavná.

Ano, smějme se co nejvíc, protože teď je to ještě vtipné. A pořád je to ještě vtipné... Ale za chvíli, až Babiš stanoví menšinovou vládu, až se pak sněmovna rozhodne jeho a Faltýnka policii nevydat a až v lednu Babišův nejsilnější spojenec Zeman opět vyhraje prezidentské volby, to už bude jenom smutné, smutné, smutné.

A tady 5 věcí, co se stanou dřív než Babišovo vydání.


Komentáře

Doporučeno pro vás