fb pixel Cesta do hlubin vlastencovy duše: Proruský aktivista Jiří Černohorský rád strhává plachty a pobuřuje veřejnost trikem Ortel – G.cz
Vyhledávání

Cesta do hlubin vlastencovy duše: Proruský aktivista Jiří Černohorský rád strhává plachty a pobuřuje veřejnost trikem Ortel

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Jméno proruského aktivisty a nikdy nikým nezvoleného politika Jiřího Černohorského vám nejspíš nic neřekne, tedy pokud jste nesledovali celou kauzu okolo zakrytí sochy sovětského maršála Koněva. Ano, Černohorský je ten člověk, který ze zakryté sochy plachtu vášnivě strhnul. Možná by bylo dobré povědět si, co je tento člověk zač.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 13.9.2019, 14:51

Aktivní aktivista Černohorský

Věděli jste, že existují i aktivisté na druhé straně barikády? Ano, svět občanských bojovníků nejsou jen Milion chvilek pro demokracii, Tomáš Klus a Bára Basiková, ale i proruští pomatenci, kteří se ve svém volném čase věnují natáčení videí o zákeřné Evropské unii, rozkradené republice a nově i o zakrytí sochy maršála Koněva. Když zrovna nenatáčí videa, tak organizuje a zúčastňuje se všemožných demonstrací proti islámu či České televizi. Paradoxní na tom celém je, že před třemi lety v květnu kandidoval ve volbách do Evropského parlamentu jako lídr strany Aliance národních sil.

Uspět ve volbách se mu samozřejmě nepovedlo, tudíž u něj neproběhla transformace z politického aktivisty na politika. Co tedy tento muž reálně dělá? Pravidelně se objevoval a možná i objevovat bude v pořadech Jaromíra Soukupa na TV Barrandov v pozici komparzisty, takže nejspíš našel kličku v tom, jak si vydělat nějaké drobné a zároveň být politicky aktivní. Jeho specialitou je šíření všemožných klišé hoaxů a nepravd, což pochopíte během zkouknutí několika jeho videí na sociálních sítích nebo na YouTube.

Na druhou stranu musíme ocenit jeho aktivitu a vytrvalost. I když je Jiřímu Černohorskému už 51 let, má pořád spoustu energie na to jezdit po demonstracích a šplhat po lešeních, aby mohl odkrývat sochy ruských maršálů.

Mezi koníčky pana Černohorského patří například procházení se po městě v tričku Ortel, aby pobuřoval své okolí nebo dávání rozhovorů ruským televizím. To totiž patří mezi nejčastější věci, kterými se na Facebooku chlubí.

V případě, že si chcete udělat obrázek o tomto muži, doporučujeme si projet YouTube, kde má spoustu šílených proslovů. Na Černohorského v minulosti upozornil i web Manipulátoři.cz nebo aktivista Roman Máca, který připomněl, že Černohorský dluží/dlužil v minulosti na zdravotním pojištění více než 100 tisíc korun.

A zde je nová atrakce pro pivní turisty, kteří přijedou do Prahy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články