Pivní turistika v Praze vrací úder: Po zákazu pivních kol se rozjedou pivní autobusy se striptýzem – G.cz
Vyhledávání

Pivní turistika v Praze vrací úder: Po zákazu pivních kol se rozjedou pivní autobusy se striptýzem

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Vzpomínáte si na nedávné zrušení šílených pivních kol, které jsme potkávali v historickém centru Prahy? To bohužel podnikavé naháněče turistů od ničeho neodradilo, jelikož vymysleli mnohem bizarnější dopravní prostředek, který propojili s pivem. Novinkou v centru Prahy jsou totiž pivní autobusy, ve kterých můžete popíjet nejoblíbenější český nápoj, a dokonce zažít striptýz.

Martin Miko
Martin Miko 13.9.2019, 11:37

Pivní busy jezdí Prahou

I když bylo vedením města Prahy rozhodnuto o zrušení šílených pivních kol, ukázalo se, že český podnikatel si vždy najde tu správnou kličku, jak vše obejít a pokračovat ve svém byznyse dál. A tak pod stejnou firmou vznikly takzvané pivní busy, které umožňují zažít turistům podobný zážitek jako při jízdě na pivním kole. Pivní busy dokážou mnohem víc. Například si v nich můžete užít striptýz se sexy striptérkou a u toho se kochat krásami Prahy.

Odporná pivní kola, která jezdila centrem našeho hlavního města, totiž veřejnosti dlouhodobě vadila, protože připomínala jakési buranství ze začátku 90. let, které dělalo z historické části Prahy nevkusnou pouť. Vedení Prahy se nakonec rozhodlo tento kolotočářský nešvar zakázat.

Pro představu – pivní kolo je jakýsi svařený povoz s stolem a pivní pípou, do kterého se vejde zhruba 15 turistů. Firma Prague Beer Bike, která tyto povozy provozovala se švak nevzdala a vymyslela novou šílenost, která splní svůj účel a zároveň obejde tento zákaz. Seznamte se s Prague Beer Bus! Autobusem, do kterého se vejde 6 až 14 lidí. Za poplatek 400 euro (cca 10 tisíc korun) se v něm můžete povozit 2 hodiny, pít pivo nebo prosecco, poslouchat muziku, a když si připlatíte dalších 50 euro, můžete se těšit na 4 pizzy. Když zrovna nemáte hlad, tak si za stejnou částku můžete objednat patnáctiminutový striptýz.

Zdá se, že takto vypadá budoucnost alkoturismu v Praze. Co si myslíte vy? Půjdou pivní busy zakázat nebo je to boj s větrnými mlýny?

A zde se dozvíte, jaký podnikatelský záměr měl mladý Kotlár z Ostravy, který dokázal vydělat 2 miliony korun na lidské debilitě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články