fb pixel České celebrity v době koronavirové: Hůlka útočí na Zemana, Ilona Csáková zase na Billa Gatese – G.cz
Vyhledávání

České celebrity v době koronavirové: Hůlka útočí na Zemana, Ilona Csáková zase na Billa Gatese

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Muzikálový zpěvák Daniel Hůlka překvapil celý národ svým otevřeným dopisem prezidentovi Miloši Zemanovi. V dopise například nazval Zemana člověkem, který se obrátil proti národu, a nejen proto mu vrátí medaili Za zásluhy, kterou od něj dostal v roce 2016. V těchto těžkých dobách se však bouří mnohem více muzikálových zpěváků a zpěvaček. Ti mají podle svých příspěvků na sociálních sítích jasná řešení současných problémů v souvislosti s covidem – 19.

Martin Miko
Martin Miko 13.10.2020, 14:48

Zpěvačky proti covidu, Hůlka proti Zemanovi

„Zklamal jsi mě, Miloši. Zklamal jsi mě jako člověk. Zklamal jsi mě jako přítel. Ale to vlastně není tolik důležité, to je věc nás dvou a naše končícího přátelství. Ty jsi mě však zklamal také jako prezident naší země, a to už vůbec není pouze naše věc,“ napsal oblíbený muzikálový zpěvák Daniel Hůlka v otevřeném dopise prezidentovi ČR Miloši Zemanovi. V dopise Hulka Zemanovi vyčítá, že v této těžké době, kdy někteří lidé stojí na pokraji bankrotu, tak on jako prezident jim místo pomoci a útěchy vzkazuje, že jsou neschopní a nevzdělaní.

„Proč to děláš? Co tě k tomu vede? Co si to k nám, normálním lidem, vlastně dovoluješ? Ty nejsi nic víc než my, jsi taky jenom člověk, i když si to asi nemyslíš. Ale hlavně: Proč jsi se obrátil proti svému národu, proti obyčejným normálním pracujícím lidem? Proč se k nám chováš sprostě, agresivně, nenávistně, egoisticky, egocentricky, narcisticky a naprosto bohorovně?“ pokračuje Hulka ve svém kázání našemu prezidentovi a dále mu vzkazuje, že mu 28. října vrátí na Pražském hradě vyznamenání Za zásluhy z roku 2016.

Otevřený dopis Daniela Hůlky vyvolal na českém internetu obrovský pozitivní ohlas a lidé se zpěvákem souhlasí. Bohužel jsme svědky i veřejného vystupování dalších muzikálových hvězd, které se zřejmě z nedostatku zpívání a spousty volného času staly obětí konspiračních teorií. To vše samozřejmě šíří skrz sociální sítě. Jasným důkazem je nedávný status zpěvačky Ilony Csákové, která překvapila český národ podivným facebookovým příspěvkem.

„Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí, protože ti, co to nařizují jedou podle scénáře Billa Gatese a WHO a zadruhé do mě ani do mých dětí nebude nikdo rvát žádnou vakcínu, která je ba naopak kontraproduktivní. Vy, co máte otevřené oči, víte. Nesmíte se bát chránit své děti, své zdraví své životy!!!“ sdělila světu Csáková.

Pokud vás zajímá, jak se k celé situaci okolo koronaviru covid-19 staví další české celebrity, doporučujeme projet následující galerii.

Myslíte si, že Daniel Hůlka zvládne vrátit 28. října Zemanovi státní vyznamenání? Podle nás to nakonec vláda zakáže, takže akce neproběhne, ale bůh ví. Ale ono se to vlastně dá poslat i poštou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články