Černá holčička v reklamě na trdelník je vlastizrada. SPD organizuje domobranu a přebírá armádu

Obrázek uživatele Dominik Landsman
12.6.2018, 08:06

Černošská holčička v reklamě na trdelník vyvolala obavy o národní bezpečnost. Vlastenci jsou v pozoru a začínají zbrojit.

Je to jen pár dní, kdy se provalilo, že v Karlových Varech vlastizrádci prodávají trdelník vedle obrázku černošské dívky s trdelníkem a lidé už začínají brát právo do vlastních rukou.

„Tohle se musí zastavit. Takhle to dál nejde. Co naše křesťanské hodnoty? Co s nimi bude?“ Vykřikoval rozhořčený vlastenec s nápisem „Satan is my life“ na tričku a s obuškem v ruce pohledem hledal, komu by ty křesťanské hodnoty vštípil do hlavy.

„Je to nepřijatelné. Samozřejmě, že jsme to klasifikovali jako vlastizradu a provozovatel stánku s trdelníky byl okamžitě na místě dekapitován. Jeho hlava byla nabodnuta na kůl pro výstrahu jiným vlastizrádcům,“ prozradila Věra Maříková, členka hnutí SPD, která byla pověřena zvlastenečtěním Karlovarska a okolí.

V současné době probíhá intenzivní pátrání po holčičce z plakátu. Podle narychlo zhotovené směrnice vlastenectví, kterou SPD vyvěsila na svých stránkách, bude nalezená holčička okamžitě deportována zpět do Iráku. A to i v případě, kdy se ukáže, že z Iráku nepochází.

Zatímco probíhá pátrání po holčičce z plakátu, SPD nehodlá nechat nic náhodě. Tomio Okamura oficiálně přebral armádu ČR, přijal hodnost generála a vyhlásil stanné právo.

„Je to útok na naši kulturu. Musíme bránit naše ženy a naše děti. My se nenecháme zislamizovat,“ hřměl generál Okamura, zatímco svým samurajským mečem mával ve vzduchu, asi aby demonstroval své odhodlání.

V ulicích se již formují první oddíly domobrany podpořené armádními zálohami a Rey Koranteng se zabarikádoval ve sklepě svého domu, neboť se očekává lynčování všech černochů.

Dominik Feri byl zadržen přímo v Poslanecké sněmovně a v řetězech byl poslán do podpalubí lodi Notfreedom, která míří zpět do Afriky, kde bude poslanec Feri začleněn ke svému druhu a kde se bude po zbytek života lopotit na vyprahlých pustinách a kde rovněž zemře na malárii, jak se na každého spořádaného černocha sluší a patří.

Pozorovatelé jsou optimističtí a věří, že černá holčička na plakátu byla jen dílem takzvaného vlka samotáře a že se nejedná o plánovaný útok na naše hodnoty. Jasno však budeme mít, až generál Okamura dokončí své vojenské čistky. Zatím si doma zamkněte ženy a vyčkejte dalších instrukcí.

A tady zjistíte, že Okamura chce zakázat kebaby v okolí škol


Komentáře

Doporučeno pro vás