fb pixel Bizáry Vašíčka z SPD pokračují: Vychvaluje halal, obdivuje muslimy, navštěvuje mešitu a vyvrací Tomiovy hoaxy. Milujeme ho! – G.cz
Vyhledávání

Bizáry Vašíčka z SPD pokračují: Vychvaluje halal, obdivuje muslimy, navštěvuje mešitu a vyvrací Tomiovy hoaxy. Milujeme ho!

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Když jsme vás včera informovali o šíleném kandidátovi do Evropského parlamentu Robertu Vašíčkovi (SPD), který se rozhodl svými bizarními klipy bojovat proti vítačům a sluníčkářům, netušili jsme, že tentýž den vyplave na povrch jeho video z dovolené, ve kterém konzumuje halal kebab, vychvaluje muslimy, čte korán a navštěvuje mešitu. Toto se Tomiovi líbit nebude.

Martin Miko
Martin Miko 23.5.2019, 11:29

Robert Vašíček si oblíbil muslimy

Zajímalo by nás, jak moc Robert Vašíček (SPD) prahne po politické funkci, když je schopný v sobě vše zapřít a po všech pozitivních zkušenostech s muslimy z dovolených v zahraničí kandidovat za xenofobní a protiislámskou politickou stranu. Pravděpodobně velmi.

Na internetu se objevilo jeho video z prázdnin, ve kterém nadšeně popisuje své zážitky. Podle jeho osobní výpovědi jsou muslimové milí lidé a nehrozí nám od nich žádné nebezpečí. Vašíček nám tedy ukázal, že lék na xenofobii je naprosto jednoduchý; stačí nečíst nesmysly na Aeronetu, nesledovat Facebook Tomia Okamury a místo sezeí před televizí cestovat po světě. Pozitivní výsledky se dostaví v podstatě ihned.

„Dostal jsem speciální halal kebab. Vynikající,“ vypráví nadšeně Vašíček na nahrávce a pokračuje ve velebení. „Musím říct, že mám rád muslimy, protože jsou to češtní lidé a to, co se odehrává v médiích, muslimský stát a Taliban, to je všechno vymyšlené a vůbec to neodpovídá realitě. To znamená, že s námi někdo hraje špinavou hru,“ završuje kandidát do Evropského parlamentu Robert Vašíček (SPD) svůj proslov. Těmito větami v podstatě kompletně vyvrátil základní ideologii programu hnutí SPD Tomia Okamury, který by velmi rád v Česku zakázal islám.

Vašíček ve videu následně navštíví mešitu. Rozplývá se nad tím, jak vypadá nádherně a poté se lačně vrhne na listování Koránem. Vrcholem videa je, když všem svým příznivcům popřeje inshallah allahu akbar.

V následujícím videu pochopíte, že si vážně neděláme legraci. Vašíček zkrátka prozřel a vše pečlivě zaznamenal a nasdílel na internet. Je to fajn pán. Vůbec nechápeme, proč se snaží video nahlašovat a ze všech kanálů mazat, když tím ukázal pravdu. Nemažte to nejlepší ve vás, pane Vašíček!

A zde vás bude rozhodně zajímat, že vláda našla pár dnů před volbami 8,6 miliard pro maminky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články