fb pixel Bill Gates se na virus připravoval už od loňska! Náhoda?! Nemyslíme si... – G.cz
Vyhledávání

Bill Gates se na virus připravoval už od loňska! Náhoda?! Nemyslíme si...

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Víte, že Bill Gates přišel s nápadem udělat očkovací průkazku, aby se jakože vědělo, jestli jste očkovaní na tyhle a tyhle nemoce? Takové očkovcí ID? Konkrétně by se to mělo jmenovat Certificate of Vaccination ID… AHA! COVID! Náhoda?! Nemyslíme si!

Jan Studnička
Jan Studnička 20.4.2020, 11:31

Bill Gates strůjcem koronaviru

Pokud milujete prozemanovské facebookové stránky a proruské konspirační weby tak moc jako my, už jste si museli všimnout dvou věcí. Zaprvé! Vážně bychom se měli kolektivně vzít za ruce a zamyslet se nad tím, jak trávíme svůj volný čas. Zadruhé! Podle prorusalek není situace kolem koronaviru tak jednoduchá, jak vám ji Česká televize vykládá.

Kromě reálné verze o tom, že se z luskouna na člověka přenesl nebezpečný virus a teď kvůli němu musím pít s kamarády alkohol přes Skype, existuje ještě oficiální čínská cenzorní verze o tom, že za epidemii nemoce COVID-19 mohou Američané. Ale pro opravdové fajnšmejkry má tahle teorie ještě jeden zajímavý spin.

Za rozšíření koronaviru ve světě totiž nemůže nikdo jiný než Nejvyšší velekněz Iluminátského řádu, dvakrát dekorován řádem 11. září za svou proradnost - superzáporák Bill Gates! A vy byste se možná mohli zasmát představě, jak se v současnosti druhý nejbohatší člověk na světě plíží po jeskyních a s ďábelským smíchem píchá netopýrům svůj supervirus, ale konspirační teoretici jako je třeba “hrdinný obhájce pravdy” a provozovatel konspirační mediální sítě Infowar Alex Jones by se vám vysmáli za vaši naivitu. Wake up, sheeple! Samozřejmě, že Bill Gates osobně nešířil virus po Číně. Na to má přece 5G věže.

5G zabíjí… přece

5G neboli pátá generace bezdrátového připojení na data se pomalu blíží a boomeři kolem toho vyšilovali ještě před objevením smrtící pandemie. Podle konspiračních teoretiků bude nová komunikační síť zdraví škodlivá. Videa lidí, kteří padají na ulici na zem, zaplavily pokoutné skupiny sociálních sítí s popisky o tom, že tohle s lidmi dělá bezdrátový internet nové generace. Přestože ten člověk evidentně omdlel v parném vedru uprostřed nacpané tramvaje.

A pak přišla pandemie a pro tyhle lidi to bylo jako dar z nebes. “Vidíte, už je to tady!” křičeli. Protože každá správná konspirační teorie musí mít viníka a George Soros by to všechno sám neutáhl, obrátila se pološílená komunita na Billa Gates. Protože… proč ne člověk, který v podstatě dostal počítač do každé rodiny a v podstatě vyléčil obrnu, že? Proč se nestrefovat do člověka, který společně s Warrenem Buffettem vytvořili největší charitativní projekt historie lidstva.

Gates byl trnem v oku těmto lidem už nějakou dobu. Ostatně málokdo dokáže štvát antivaxery tolik jako člověk, který v podstatě naočkoval celou Afriku. Navíc se našel TED Talk z roku 2015, ve kterém Bill Gates vysvětluje, jak je Země zoufale nepřipravena na další pandemii smrtícího viru. Což je jasný důkaz, že. Každý superzáporák dá hrdinovi pět let dopředu vědět, jak hodlá zaútočit. Finálním usvědčením ale byl Event 201, což bylo cvičení, které proběhlo loni v režii institutu Johna Hopkinse ve spojení s Bill and Melinda Gates Foundation, a které mělo zjistit připravenost institucí na zvládnutí epidemie. Nemělo sice nic společného s koronavirem, ale to lidem, kteří si myslí, že je Země placatá, jaksi nevysvětlíte.

Nejstrašidelnější na tom ale je, že tahle teorie se, velice příhodně jako virus, velice rychle šíří z obskurních facebookových skupin, které si běžně vykládají o tom, jak Vladimir Putin bojuje s ďáblem (jako fakt) a začíná se objevovat i v mainstreamových médiích jako je třeba Fox News. A někteří členové Trumpovi administrativy už se nechali slyšet, že je to “rozhodně na debatu”. Ty totiž navíc Gates štve tím, jak kritizuje jejich kroky. Vždy apolitický Gates totiž označil Trumpovo rozhodnutí na ukončení spolupráce se Světovou zdravotnickou organizací jako velmi nešťastné.

Nechce se mi ani domýšlet, co se asi honí v hlavách poslancům z SPD. No, pro rozveselení se můžete podívat do naší galerie, kde jsme pro vás přichystali nějaké 5G šílené memes.

Podobné články

Doporučujeme

Další články