Bezprizorní Klausové a jejich nová, opravdu pravicová strana: Tady je 10 tipů, jak ji pojmenovat – G.cz
Vyhledávání

Bezprizorní Klausové a jejich nová, opravdu pravicová strana: Tady je 10 tipů, jak ji pojmenovat

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Podle slov našeho bývalého prezidenta Václava Klause je současná ODS na cestě k bezvýznamnosti, a proto musí vzniknout nová, skutečně pravicová strana. Poté, co byl jeho syn vyloučen z této teď už pravdoláskařské strany, oznámil záhy, že si zákládá stranu novou. Jenže to není jen tak, k takové nové straně je potřeba i název. No a tak v neděli vyzval na svém facebookovém účtu, aby mu lidé psali tipy, jak tuto novou partaj pojmenovat. Ještě, že je tady i naše kreativní oddělení redakce G.cz, které je připraveno pomoci.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 28.4.2019, 15:27

Chceme Klausíky?

ODS prý vznikla v kuchyni u Klausů, a proto si klademe otázku, kde se mohlo zrodit nové hnutí poslanců Lubomíra Volného, Mariana Bojka a Ivany Nevludové, kteří utekli z SPD. Název má vskutku podivný - JEDNOTNÍ Alternativa pro Patrioty.

Václav Klaus mladší také zakládá novou stranu, do které přizval i svého tatínka. "Napište mi prosím do komentářů, jak by se měla podle vás jmenovat nová strana, kterou zakládáme. Klidně blbosti, kreativitě se meze nekladou, vážně, cokoli vám připadne dobré. Výherce má u mě pak litr rumu," vyzýval své sledující..Abychom jim to ulehčili, vymysleli jsme hned několik variant možných názvů, které se jim snad stanou inspirací. A ten litr rumu si klidně nechte.

A zde je pár důvodů, proč je Orlík lepší kapela než Ortel.

Podobné články

Doporučujeme

Další články