Babiš se přestal ovládat a nechal odvolat Mourinha – G.cz
Vyhledávání

Babiš se přestal ovládat a nechal odvolat Mourinha

Mourinho tomu pořád nemůže uvěřit Odvolán přímo z tiskovky. To si snad ani nezasloužil Král České republiky Mourinho je velmi rozzlobený + DALŠÍ 1 FOTKA

Premiér v demisi Andrej Babiš pokračuje v čistce státní správy a bez důvěry sněmovny odvolává vysoké pracovníky na klíčových postech.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 20.3.2018, 12:37

Na zasedání vlády bouchnul do stolu, výhružně rozšířil své nozdry a zahřměl: „Už toho mám dost. Odvolávám Mourinha. Ať se pakuje.“

Andrej Babiš byl totiž zaskočen nečekanými komplikacemi při odvolání Michala Murína z pozice šéfa GIBS, tak se zapřísahal, že prostě nějakého Murína nebo minimálně Muríňa odvolá, protože on je králem České republiky a všichni ho musí poslouchat.

Proti odvolání Josého Mourinha totiž v českých zákonech neexistuje žádná pojistka, takže tato cesta se jeví Babišovi schůdnější a bezproblémová.

„Bohužel je to tak. José Mourinho byl odvolán českým premiérem. My s tím nic neuděláme. Proti tomuto rozhodnutí se není kam odvolat. Bohužel byl pan Mourinho s okamžitou platností na přání pana Babiše zbaven funkce trenéra a nyní si hledá nové angažmá,“ prozradil se smutkem ve tváři Eduard White, tiskový mluvčí fotbalového mužstva Manchesteru United.

Nečekané rozhodnutí Andreje Babiše odvolat Jose Mourinha vyvolala velkou vlnu nevole, kterou musel Andrej Babiš zažehnat třemi fotkami s lemury na svém Facebooku. Od té doby vášně vychladly a lidé mu opět fandí.

„Kdo je to ten Babiš a o co mu jde? Co teď se mnou bude?“ rozčiloval se José Mourinho, který se jako jediný nenechal opít fotkami s lemury. Nicméně ve svém rozčarování zůstal osamocen. Babiš maká pro lidi a jen on dobře ví, co je pro Českou republiku nejlepší. Odvolání Josého Mourinha.

A tady se můžete podívat na 5 věcí, které může Andrej Babiš udělat a lidé ho přesto budou volit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články