Andrej Babiš odjel do Thajska holýma rukama zachraňovat chlapce uvězněné v jeskyni

Obrázek uživatele Dominik Landsman
10.7.2018, 15:07

V rámci nikdy nekončící předvolební kampaně poslal Marek Prchal Andreje Babiše do Thajska, aby tam holýma rukama zachránil chlapce uvězněné v jeskyni.

Výprava do Thajska

Andrej Babiš musí neustále získávat plusové bodíky, aby si udržel svůj elektorát, udržel se v křesle premiéra a nešel sedět za dotační podvody. Tím pádem nekecá a pořád maká. Objíždí kraje, přivlastňuje si zásluhy cizích i zásluhy, které by se staly i bez jeho přičinění a při tom se usmívá do kamer.

Tentokrát se mu naskytla šance zvýšit i svůj mezinárodní věhlas. Malí thajští fotbalisté uvěznění v jeskyni? To je přesně pro něj. Ze začátku Babiš sice navrhoval, aby se místo něho poslala jen čerpadla, ale to by bylo podle jeho PR týmu málo. Poslat čerpadla umí každý, ale zajet tam, holýma rukama rozlamovat skálu a dostat chlapce ven do bezpečí, to je mnohem více.

„Ano, pan premiér odjel do Thajska zachránit ty chlapce. Všichni jenom kecají o tom, jak je zachránit a on jako jediný politik maká. Osobně je hodlá z jeskyně vyzvednout. V těchto chvílích již absolvuje svůj druhý ponor bez kyslíkové bomby a chystá se na vyzvednutí hochů,“ potvrdila Markéta Slušná, tisková mluvčí kabinetu premiéra ČR.

Na místě se jednomu z přihlížejících podařilo natočit počínání pana premiéra, když se právě chystal na vstup do jeskyně. Video je prachbídné kvality, ale alespoň zvukovou stopu lze použít. Přinášíme vám krátký přepis.

Andrej Babiš: „Boha jeho, tomu Prchalovi už muselo jebnůt. Já sa tady na to můžu vysrat. Já som miliardář. Já som král Česka. Já nemám zapotřebí se plahočit bahnem kvůli hezkým fotkám na Facebooku. A čo je toto? Proč sa to hýbe?"

Zbytek nahrávky jsou už slyšet jen výkřiky a bědování. Ať už záchrana chlapců dopadne jakkoliv, zásluhy si jistě přivlastní Andrej Babiš. On to tak prostě má. Nemůžeme mu to mít za zlé. Takový Andrej je a takového ho máme rádi. Rozhodně si ho takového pořád dokola volíme.

A tady zjistíte, že není nic, co by Andrej Babiš musel udělat, aby ho přestali lidi volit.


Komentáře

Doporučeno pro vás