fb pixel Andrej Babiš honí plusové body: inspirován novozélandskou premiérkou chce otěhotnět – G.cz
Vyhledávání

Andrej Babiš honí plusové body: inspirován novozélandskou premiérkou chce otěhotnět

A od teď jenom nealko! Premiérka Nového Zélandu Jacinda Ardernová. Nový vzor premiéra Babiše. + DALŠÍ 1 FOTKA

Andrej Babiš chce ještě více pozornosti, a tak se po vzoru novozélandské premiérky Jacindy Ardern rozhodl otěhotnět. Pokud se mu to podaří, stane se prvním trestně stíhaným premiérem, který přivede na svět potomka.

Václav Roman
Václav Roman 11.7.2018, 11:36

V centru dění

Víte, co máme společného s Novým Zélandem? Jedinečné lidi na postu předsedy vlády. Zatímco o nás se v zahraničí píše jako o zemi s trestně stíhaným premiérem, který na pár okamžiků chtěl uzmout i post ministra spravedlnosti, tak o novozélandské premiérce Jacindě Ardern je slyšet jako o nejmladší premiérce své země, která se navíc stala v dějinách Nového Zélandu první ženou, která porodila, zatímco zastávala takto vysokou funkci.

Babišův PR tým si nemohl nepovšimnout, že o těhotenství novozélandské premiérky byla publikována bezmála tisícovka článků. O našem premiérovy se toho píše taky hodně, estébácká minulost, dotační podvody, špatný výběr ministrů... Jenže to je samá štvavá kampaň! A proto pár moudrých hlav přišlo s tím, že by to chtělo něco pozivitního. A co je pozitivnější než těhotenství?

Jeden Babiš je málo!

„Můžeme potvrdit, že jsme se inspirovali u protinožců. Myslíme, že veřejnost už si temných stránek pana Babše užila dost. My ho chceme ukázat i v tom lepším světle - jako rodičku a matku,“ řekl médiím asistent asistenta Marka Prchala. Zároveň dodal, že kampaň má i metaforický přesah. Pokud Andrej Babiš zvládá být otcem (premiér již má 4 děti) i matkou, dokáže v rámci politické scény zastávat sám i všechny důležité mocenské funkce a Češi se nemají, čeho obávat.

Jak bude otěhotnění Andreje Babiše realizováno a jak bude z lékařského hlediska probíhat například porod, to zatím není jasné. Zákulisní informace mluví o tom, že praktické náležitosti Babišův tým řeší se soukromou klinikou ve Švýcarsku.

A zde si přečtěte, jak Andrej Babiš odjel do Thajska holýma rukama zachraňovat chlapce uvězněné v jeskyni.

Podobné články

Doporučujeme

Další články