Aktuálně: Miloš Zeman už týden nikoho neurazil. Lidé jsou zmatení – G.cz
Vyhledávání

Aktuálně: Miloš Zeman už týden nikoho neurazil. Lidé jsou zmatení

Ani Jirka do toho nedává to srdíčko To, že Míla bude řečnit u komunistů, nestačí Míla není ve formě Tohle je kapustňák + DALŠÍ 1 FOTKA

Prezident Miloš Zeman již týden nikoho neurazil ani neudělal ostudu. Není náhodou nemocný?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 26.2.2018, 12:00

Voliči Miloše Zemana jsou v posledních dnech značně nervózní. Miloš Zeman, který je prezidentem spodních deseti milionů, již dlouho nikoho neurazil ani neohýbal ústavu. Rovněž s jeho lživými výroky je to slabší.

„Každý den prohledávám internet, sleduji se zatajeným dechem TV Barrandov, ale nic. Přiznám se, že mě to trochu mrzí. Jako by pan Zeman nebyl ve formě. Bez toho, aniž by pan prezident nazýval věci pravým jménem, se nám tu začne rozlézat pražská kavárna a imigranti,“ strachoval se pan Antoš, volič Miloše Zemana, dělník, toho času opilý.

Vzhledem k tomu, že ani první dáma Jiří Ovčáček na svém Twitteru není tak razantní jako obvykle, začínají se šířit spekulace, že je snad Miloš Zeman nemocný.

„Jasně, pan prezident bude mít koncem dubna projev na sjezdu KSČM, to je sice fajn, ale není to málo? Pan prezident Zeman to umí mnohem lépe. Kde jsou uštěpačné bonmoty směrem k novinářům? Kde jsou nezapomenutelné prezidentské hlášky typu: „Vy máte hlas jako mutant,“ nebo „kunda sem, kunda tam?“ Komu tím prospěje, když nebude urážet ostatní? My chceme silného prezidenta, který se zastane nás obyčejných lidí. Začínám mít obavy, že toho už pan prezident možná není schopen,“ posteskl si další Zemanům volič, Karel Soudruh, skladník a profesionální diskutér na serveru Novinky.cz.

Vyjádření pana prezidenta se nám bohužel nepodařilo získat. Jeho tiskový mluvčí, sekretář, omývač žínkou, vynašeč bažanta a důvěrník Jiří Ovčáček pouze vzkázal, že pan prezident ještě žije, což ostatně Jiří Ovčáček poslední dobou vzkazuje častěji než kdy jindy.

Těžko říci, jak je možná tak dlouhá prodleva v urážení, nicméně, jak známe Miloše Zemana, jistě pouze vyčkává na tu správnou chvíli. U urážení je totiž nejdůležitější to načasování.

A tady se můžete podívat, kterak Miloš Zeman přišel v sedmnácti o panictví.

Podobné články

Doporučujeme

Další články