fb pixel A Lucie s Rayem nebudou mít co žrát! V Číně poprvé odmoderovala zprávy umělá inteligence – G.cz
Vyhledávání

A Lucie s Rayem nebudou mít co žrát! V Číně poprvé odmoderovala zprávy umělá inteligence

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Zatímco zbytek světa žije v nudné přítomnosti, v Číně je zítra již dnes! Poprvé v historii tam večerní zprávy odmoderovala ženská umělá inteligence. Vzhledem k vřelém vztahu našeho Hradu s vedením země rýže a komunismu je jen otázkou času, kdy se tato skvělá technologie dostane k nám. Špatná zpráva pro stálice televizní obrazovky... Rayi, Lucko, díky za všechno!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 6.3.2019, 06:59

The future is now!

Jmenuje se Xin Chao Meng (podobnost s čínským výrazem "Xin cháo!", která se dá přeložit jako "moderní" čistě náhodná), je to pohledná moderátorka zpráv, neustále se usmívá, nespí, nejí, nechce přidat ani den volna navíc. Je to totiž umělá inteligence, která od začátku března pravidelně čte zprávy agentury Nová Čína. Rudá bašta Východní Asie si tak může připsat další technologické vítězství.

V zemi, kde mají lidská práva menší hodnotu než miska rýže, je postupné nahrazování skutečných lidí roboty a hologramy vskutku praktickým krokem. A my se ptáme, kdy nám tuto skvělou technologii naši čínští přátelé zapůjčí. Přece jen mají našeho krtečka, je čas to nějak oplatit, ne?

Vezmeme-li v potaz, že pochybné vedení České republiky bere Čínu jako vzor v mnoha ohledech a že prezident Miloš Zeman nesnáší novináře, hlasatele a vůbec skoro všechny lidi, co nějakým způsobem pracují v médiích, vychází nám celkem jasná rovnice - tohle je i naše budoucnost, přátelé!

A možná, že už se to u nás i testuje; existují teorie, že Jaromír Soukup dávno pár robotů a hologramů na skladě TV Barrandov má!

Bůhví, kam se to posune, až se Jaromír Soukup stane prezidentem...

Podobné články

Doporučujeme

Další články