fb pixel Konec televizních moderátorů, nahradí je roboti. Barrandov už jednoho má! – G.cz
Vyhledávání

Konec televizních moderátorů, nahradí je roboti. Barrandov už jednoho má!

"Jedinci" z filmu Já, robot žádnými jedinci nejsou – stejně jako Mlčochovic děti + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Zatímco v Číně se tento týden chlubili tím, že mají v redakci Čínské státní tiskové agentury Nová Čína digitální hlasatele, kteří jsou schopni v podstatě nonstop předčítat zprávy, v Čechách už jednoho takového dávno máme. Tím máme samozřejmě na mysli Jaromíra Soukupa z TV Barrandov, který zvládne totéž.

Martin Miko
Martin Miko 10.11.2018, 18:38

Konec moderátorů v Čechách?

Robotický moderátor dokáže to samé, co Jaromír Soukup, ale s tím rozdílem, že si každý den do svých pořadů nezve Tomia Okamuru. Což v překladu znamená, že mluví lidským hlasem, využívá mimiku a podobná gesta jako Rey Koranteng. Tito digitální moderátoři byli představeni na konferenci v čínském městě Wu-čen, kde byla veřejnost šokována novou pracovní silou, která bude zdarma přečítat celý den zprávy Čchiou Chaa.

Nejlepší na tom všem je, že dokáže moderovat 24 hodin denně, což by v Česku dokázal pouze jediný muž, a tím je samozřejmě moderátor Jaromír Soukup z TV Barrandov, který v současnosti moderuje přes 10 televizních pořadů.

Virtuální moderátoři brzy nebudou výjimkou a je dost možné, že brzy nahradí všechny naše oblíbené televizní tváře, ke kterým vzhlížíme někdy iněkolik desítek let.

A zde si myslíme, že nevěstince s plastovými figurínami jsou pro tragédy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články